Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Kondice

Jak zpříjemnit čas mezi zimní a letní dovolenou?

Zimní dovolenou na horách už máte za sebou a ta letní je ještě v nedohlednu? To, že někdo nemá ani vzpomínku na hory, ani vidinu pobytu u moře, vás asi na moc dlouho neutěší. Vždy je na tom někdo hůř a vaši špatnou náladu z pracovního stereotypu toto vědomí nejspíše neodbourá. Ale změnit na pár dní vzduch, to by mohlo pomoci.

Spánek na míru

Kvalitní spánek je ovlivňován hned několika faktory. Málo lidí si ale uvědomuje, jak velkou roli v tom hraje správný výběr matrace. V dnešní době už se nemusíte ve svém výběru omezovat. Dělají se totiž i matrace na míru.

Užijte si tu pravou valentýnskou romantiku

Chtěli byste zažít na Valentýna něco jedinečného a příjemného a domácí romantika už je pro vás nuda? Zajeďte si se svou drahou polovičkou do lázní. Užijete si pohodu, relax, péči a zároveň máte z krku dárek.

Přírodní cesta ke kvalitnímu sexu

Pravidelný a kvalitní sex je nejen základem fungujícího vztahu, ale také pomáhá uvolnit stres a napětí, zlepšuje fyzickou kondici a celkově působí velmi dobře na náš zdravotní stav. Myslím, že vám nemusím vyprávět všechny důvody, proč může být sex skvělý.

Do nového roku bez bolesti

Bolí vás záda a nic nezabírá? Už jste se snažili cvičit, léčit, rehabilitovat a bůhví co ještě? Zkuste konečně přestat řešit bolest zad a vstupte do nového roku se zdravým tělem i duchem.

Zpříjemněte si podzim lázněmi!

Pošmourno, vlezlá zima, neustálá únava… To se většině lidí vybaví pod slovem podzim. Právě v tomto období dostává náš organismus hodně zabrat. Přichází velké ochlazení, nepříjemné inverze a teplotní výkyvy. Přestože se o své tělo staráme, neměli bychom zapomínat na potřebný odpočinek a regeneraci.

Konečně klidné svátky

Vánoce jsou krásné období. Klid, pohoda… to je ta idylka, která nám jako první vyvstane na mysli. Mnohdy nás pak ale dostihne realita a zjistíme, jak moc se musíme ohánět, zařizovat, péct a vařit. Nakonec zjistíme, že Vánoce jsou vlastně jedna velká honička. Co to udělat letos jinak?

Už víte, co koupit pod stromeček?

Vánoce se blíží mílovými kroky a než se nadějeme, zase budeme plašit na poslední chvíli a vymýšlet originální dárky. Rok od roku je ale těžší přicházet s novými nápady a ponožky pod stromečkem nikdo rozbalovat nechce. Zkuste udělat radost jiným a sobě zároveň.

Prožijte perfektní Silvestr 2015

Měsíc se s měsícem sešel a blíží se nám podzim. Ten pravý čas, kdy si zamluvit místo na Silvestr 2015! Vyhněme se plašení a stresu z toho, že už je vše obsazené, a najděme to pravé místo, kde oslavíme Nový rok, jak se patří.

Pojeďme si pro zdraví a odpočinek

Nevyjde Vám tento rok letní dovolená? Nezoufejte. Máme pro Vás skvělé řešení, jak si odpočinout, udělat něco pro své zdraví a poznat nová místa. Získáte nejen zážitky, prevenci proti nemocem, ale také příjemný pocit relaxace a regenerace.

Když bolí záda na nové matraci

Vyměnili jste starou matraci za novou, kvalitnější, ale místo slibovaného zdravějšího a komfortnějšího spánku Vás nemile překvapila bolest zad? Není důvod k panice! Vaše záda si jednoduše potřebují na novou matraci zvyknout.

Zdravé matrace pro každého

Všichni dobře víme, že kvalitní matrace je stěžejním pilířem zdravého spaní. Že si drahou matraci nemůžete dovolit? Dobrá matrace nemusí být vůbec drahá! Vyberte si z bohaté nabídky matrací s vynikajícím poměrem mezi kvalitou a cenou!

Zelený zákal: prevence Vás může zachránit před slepotou

Glaukom neboli zelený zákal je velmi zrádné oční onemocnění, neboť o něm nemusí pacient vědět až do chvíle, kdy začne postupně přicházet o zrak. Vzhledem k tomu, že glaukom nelze zcela vyléčit, význam prevence je zde nezastupitelný. Čím dříve je zelený zákal odhalen, tím lépe lze zastavit zhoršení stavu zraku pacienta.

Získejte přírodní zdroj vitality a energie z výtažku hlívy ústřičné.

Stále více lidí si uvědomuje, že jejich problémy jsou spojeny se stresem v zaměstnání, nedostatečným přísunem vitaminů, minerálů, špatným životním stylem a oslabeným imunitním systémem.

Fantastický přístroj Laxman: za 20 minut chytřejší, zdravější a výkonnější.

Přístroj s neuvěřitelnými účinky vyvinuli ve spolupráci s NASA němečtí vědci. Laxman stimulací mozku světlem a zvukem zlepšuje snad všechno, na co pomyslíte. Od sexuální apetence až po samoléčbu Parkinsona. Laxman a podobné ,,psychotechnologie” překonávají běžné představy o tom, jaké může mít člověk schopnosti, pokud využívá plnou kapacitu mozku.

Špatně se vám spí?

„Dobrou noc“, přejí rodiče dětem, manžel manželce, vnouče prarodičům, … Dobrou noc nám přejí moderátoři nočních zpráv a přátelé opouštějící společný večírek. Nikdo z nich si neuvědomuje, že pro mnohé z nás je přicházející noc spíš noční můrou než potěšením.

Hledáte kvalitu? Matrace PerDormire.

Cítíte se ráno unavení a nevyspalí, přestože chodíte spát ještě před půlnocí? Poradíme Vám: Změňte matraci. Nejlepší službu Vám prokáže kvalitní matrace vyrobená z přírodních materiálů, protože je pro lidskou pokožku nejpřirozenější.

Kondice v těhotenství

Těhotenství je spojeno s celou řadou zdravotních neduhů, které nastávajícím maminkám znepříjemňují těšení na miminko. Přibývání na váze, únava, pálení žáhy, sklon k zácpě a hemeroidy patří mezi nejčastější obtíže. Jak tyto obtíže zmírnit a jak být po celých 9 měsíců v kondici?

Co byste měli udělat pro kvalitní a zdravý spánek?

Naše tělo si potřebuje po každém náročném dni odpočinout, proto je spánek velice důležitý jak pro jeho regeneraci, tak i pro regeneraci celého organismu. Aby si však naše tělo odpočinulo a spánek byl opravdu kvalitní, měl by se každý člověk v dnešní době zamyslet nad tím, co je nutné udělat pro jeho zkvalitnění.

Češi umějí odpočívat, nejraději na Slovensku

Změna životního stylu s sebou nese i proměnu nároků na dovolenou i odpočinek. Zatímco ještě před deseti lety dominovaly především země ve Středomoří, v posledních letech se Češi vydávají i do exotičtějších míst. Výjimkou i po letech zůstávají slovenské termální lázně a aquaparky, které si svou oblíbenost stále drží a Češi zde často v návštěvnosti vévodí. Relaxační pobyty Češi milují a využívají je bez ohledu na roční období.
123