Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Do lázní sami, nebo s rodinou?

Nepatříte zrovna mezi milovníky zimních radovánek a celou zimu byste nejraději strávili někde v teple? Nenuťte se do toho, co vám nesedí, a raději vyzkoušejte některý ze zimních lázeňských pobytů. 

Vyrazíte-li na pár dní do lázní, zahřejete se tu a odpočinete si a lépe tak přečkáte do jara. Do lázní můžete vyrazit s partnerem, celou rodinou nebo samostatně, záleží jen na vás a na vašich blízkých, zda si od sebe potřebujete odpočinout, anebo naopak utužit rodinné vztahy.

Je pro vás představa pobytu v lázních s dětmi nemyslitelná? Děti se budou nudit a vy si tím pádem vůbec neodpočinete, jen se budete strachovat, aby děti lázeňský dům nezbouraly? Lázně Karlova Studánka se rodinných sestav vůbec nebojí. V balíčku Jarní prázdniny mají dva vstupy pro dítě do hotelového bazénu zdarma, čehož děti určitě rády využijí. Na jiné procedury je nutit nemusíte, své zdraví si utuží už jen pobytem na zdejším čerstvém vzduchu s ojedinělým léčivým klimatem. Vyšlete je s druhým rodičem na blízké sjezdovky a užijte si den pro sebe.

Karlova Studánka - lázeňský dům Vlasta Bazén Karlova Studánka

Pro ty, kteří trpí celou zimu chladem, je ideální pobyt Horká zimní relaxace v resortu Tree of Life. Veškeré procedury jsou určeny pro to, abyste své tělo dokonale prohřáli – v balíčku získáte například hřejivý slatinný zábal, masáž lávovými kameny, cvičení ve vyhřívaném bazénu nebo severskou saunu. Resort se nachází v Lázních Bělohrad v krásné přírodě Podkrkonoší.

Hotel lázní Tree of Life Pokoj v lázních Tree of Life

Potřebujete být opravdu chvilku sami anebo nemáte, s kým byste za relaxací vyrazili? Také vám vadí, že jste kvůli tomu nuceni platit příplatek za jednolůžkový pokoj? V jihočeských lázních Vráž nemusíte, hosty, kteří přijedou sami, zde nediskriminují. Navíc zde můžete zakoupit balíček Šťastní i ve všední dny za výhodnou cenu. Kromě lázeňských procedur máte v tomto balíčku také prohlídku bývalého zámeckého sídla rodiny Lobkowiczů i s výkladem.

Lázně Vráž Ubytování v lázních Vráž

Přehled pobytů na jednom místě

Zmíněné pobyty a mnohé další můžete vybírat na webové stránce www.e-lazne.eu. Tato společnost působí na trhu již deset let a nabízí různé výhody a slevy, například pro stálé zákazníky, pro držitele karty Sphere anebo pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra. Společnost poskytuje objektivní a přesné informace o jednotlivých lázních a wellness hotelech u nás. Najdete zde i lázeňský slovníček, který je dobré před odjezdem nastudovat. Recepční vás pak vůbec nezaskočí dotazem, zda si přejete raději solfatanovou, nebo hořečnatou koupel.Čtěte na Medicínu:

Pojeďme si pro zdraví a odpočinek

Chuť a vůně dovolené u vás doma!

Ráj pro děti a jejich rodiče? Veletrhy FOR BABIES a FOR TOYS v Letňanech

Do lázní můžete zajít i v Praze