Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Ráj pro děti a jejich rodiče? Veletrhy FOR BABIES a FOR TOYS v Letňanech

Nejnovější nabídku hraček a her pro děti nabídne na podzim již tradiční veletrh FOR TOYS, který se bude konat společně se s veletrhem potřeb pro děti a kojence FOR BABIES ve dnech 6. – 9. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Oba veletrhy patří k podzimním stálicím na domácí veletržní scéně. Každoročně na ně zavítá několik desítek tisíc návštěvníků, kteří zde přicházejí jak za inspirací na nákup vánočních dárků pro děti, tak také za výběrem výbavičky pro miminko. Není totiž mnoho míst, kde si na jednom místě mohou porovnat nabídku různých firem a zároveň si všechny produkty rovnou vyzkoušet.

Expozice proměněné v hernu

V současné chvíli je na veletrh FOR TOYS přihlášeno více než osmdesát vystavovatelů. „V letošním roce bychom rádi uvítali účast i drobných výrobců českých hraček, kteří jsou zaštiťováni Sdružením pro hračku a hru. Právě pro ně jsme připravili také speciální cenovou nabídku. V rámci haly FOR TOYS tak vznikne ucelená sekce vystavovatelů právě pod hlavičkou Sdružení pro hračku a hru,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová a dodává, že by rádi letos proměnili po dohodě s vystavovateli vybrané expozice v herní plochy, kde by děti měly větší možnost vyzkoušet si hračky než v předešlých letech.

Prohlédněte si výstavu hraček

Doprovodný program pro malé „sporťáky“

Nedílnou součástí veletrhu pro děti FOR TOYS je již tradičně doprovodný program. „Jedním z hlavních partnerů se pro letošní ročník stala Česká obec sokolská. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky sportů v podání dětí všech věkových kategorií, které budou probíhat na hlavním pódiu ve vstupní hale výstaviště,“ doplňuje Hana Kovářová. Možná budete sami překvapeni, jak nabitý program mají členové „Sokola“ - k vidění zde budou ukázky sportovní gymnastiky, aerobiku, disco tance, soutěžních společenských tanců, ale také exhibice tanečních párů na úrovni mistrů ČR a Evropy s ukázkami akrobatického rock’n’rollu.

Děti se nudit nebudou

To je však jen malý výčet programu, který veletrhy doplní. Na ploše 300 m2 bude pro dětské návštěvníky k dispozici aertrack, horolezecké stěny, skákadla a další ukázky pohybových aktivit, které si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet pod dohledem a vedením pracovníků „Sokola“. Zkrátka, kdo se rád hýbe, má se na co těšit.

For Toys

Soutěž pro malé parádnice

Dalším a neméně důležitým partnerem veletrhů se stala společnost Bonaparte a jejich Briliantina. Kdo by neznal půvabné dívčí šperky, které jsou vyráběny podle návrhů jejich samotných nositelek. Briliantina přinese na podzimní veletrh velké finále BRILI FACE neboli soutěž přirozené krásy pro děvčata ve věku 8 – 11 let. Velké finále soutěže, kterou najdete na stránkách www.briliantina.cz, proběhne v sobotu 8. 10. 2016.

„V loňském roce jsme v rámci veletrhů pro děti navázali spolupráci s Dětskou tiskovou agenturou a jejich anketou Zlatý Amos. Na tuto spolupráci navážeme i letos, a tak sobota bude patřit i Zlatým Ámosům,“ říká manažerka veletrhu.

Soutěž pro malé parádnice

FOR BABIES nabídne nové kolekce oblečení

Ani veletrh FOR BABIES 2016 nezůstává pozadu. Na podzimní akci již tradičně potvrdily svoji účast společnosti Depemo, Mamaja, Babynosítka, Kočárky Růžový Panter, Dita Tábor, Patron Bohemia nebo Farmers a další vystavovatelé. Na veletrhu tedy nebudou chybět nové kolekce oblečení, stejně jako produktové řady kočárků nebo autosedaček. Doprovodný program veletrhu FOR BABIES formou workshopů a besed pro návštěvníky připraví opět „včelky“ z portálu určeného maminkám Pro maminky.cz. Pro maminky s těmi nejmenšími bude připraven jako vždy kojící a přebalovací koutek v jejich režii.

For Babies

Veškeré informace týkající se podzimních veletrhů pro děti, najdete na www.fortoys.cz, www.for-babies.cz nebo na našem Facebooku FOR TOYS, FOR BABIES.Čtěte na Medicínu:

Štítná žláza nás může ohrozit svou nesprávnou funkcí

Bazalka - bylinka nejen pro přípravu jídel

Ananasová šťáva

Bolest hlavy…? Už jen minulostí!