Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Organismus

Na jaké škodliviny v pitné vodě si dát pozor?

Většina lidí žije v domnění, že škodlivé látky v pitné vodě dokáže rozeznat pouhým pohledem či podle čichu. Opak je však pravdou. Bohužel existují i takové nečistoty a škodliviny, které jen tak sami nezjistíte. Jaké škodliviny to jsou, jak je zjistit a jak se s nimi vypořádat?

Poškozené dásně jsou vstupní branou pro infekci. Zastavte ji včas

Stav zubů a dásní nejen, že ovlivňuje náš vzhled, ale také úzce souvisí se zdravotním stavem – a to nejen v ústní dutině. Na potíže rychle a spolehlivě zabere švýcarský přípravek ActiMaris.

Opary a afty bez bolesti

Říká se, že opar vzniká z leknutí. Ať tomu tak je, nebo ne, každý se chce nepříjemného, bolestivého a nevzhledného vřídku co nejrychleji zbavit. Švýcarským receptem nejen na opary je ActiMaris.

Kousek moře ve vaší lékárničce

Je známo, že pobyt u moře prospívá všem, kdo trpí kožními potížemi, jako je například lupénka, akné nebo třeba atopický ekzém. Díky přípravkům značky ActiMaris můžete jeho léčivých účinků využívat i doma.

Dostaňte svou pleť z problémů

Máme být spokojeni sami se sebou, říká se. Ale potýkat se s pletí plnou nevzhledného akné ke spokojenosti moc nepřispívá. Jestli máte pocit, že vaší pleti už nic nepomůže, vyzkoušejte švýcarský přípravek z mořské vody ActiMaris.

Jak déle žít a lépe se cítit

Vysoké nároky na fyzickou a psychickou výkonnost člověka a s nimi spojený zvýšený tlak na metabolismus a zejména na imunitní a nervový systém přirozeně vyvolávají snahy hledat prostředky, které by podpořily organismu vlastní fyziologické procesy.

Na odvykání kouření nejste sami

„Přestanu kouřit“je jedním z typických novoročních předsevzetí. A také jedno z nejtěžších. Lidí, kterým se závislosti na cigaretách podařilo zbavit, je velmi malé procento. Chcete se mezi tuto „elitu“ dostat?

Trumf mezi vánočními dárky? Elixír zdraví, mládí a krásy.

Stále ještě nevíte, co svým blízkým pod stromeček? Obdarujte je originálním a navíc nejzdravějším dárkem!

Dánské kvalitní přípravky na podporu zdraví

Doplňků stravy na všelijaké potíže najdeme v lékárnách, drogeriích, na internetu, a dokonce i u benzínek tolik, že není snadné si z takového množství vybrat. Významným kritériem pro výběr by měl být přírodní a doložitelný původ přípravku.

Kurkuma pro krásu i pro zdraví

Zdravá strava v moderní podobě spočívá především v lokálních a sezónních surovinách. Vzhledem k rozporuplným výsledkům vědeckých bádání je nejlepší nezříkat se ničeho, ale střídmě konzumovat vše, co nám vyhovuje, a vyhledávat, co pomáhá na naše potíže.

Zásaditá péče prospívá pokožce i celému organismu

Koupel se zásaditou minerální solí podporuje přirozenou očistu organismu a pomáhá tak k tělesnému, ale i duševnímu zdraví.

Co (možná) nevíte o vápníku

Asi není potřeba Vás přesvědčovat o tom, že minerály jsou pro tělo a udržení dobrého zdraví nezbytné. K nejdůležitějším patří i vápník.

Nechybí vám hořčík?

Jste neustále unaveni, i když nemáte z čeho? A navzdory únavě přesto špatně spíte? Jste zbytečně podráždění? Možná máte nedostatek hořčíku.

Kolostrum – podpora imunity tím nejpřirozenějším způsobem

Mateřské mléko je označováno za nejdůležitější a nezdravější potravinu našeho života. Ale i v průběhu života mléko potřebujeme, jak ukazují nejnovější výzkumy. Možný způsob, jak vytěžit z mléka co nejvíce užitečných látek, je užívání přípravku vyrobeného z kolostra.

Reishi je houba pro dlouhověkost

Reishi neboli lesklokorka lesklá je medicinální houba, kterou tradiční čínská medicína využívá pro léčbu různých onemocnění již několik tisíc let.

Co prozradí obličej o našem zdraví

Obličej je velmi silně vypovídajícím místem našeho zdraví stejně jako třeba plosky nohou, oči nebo ušní boltce. Naším obličejem prochází celá řada akupunkturních drah a je zde umístěno velké množství reflexních bodů. Každý z nich náleží nějakému hlavnímu orgánu v našem těle.

Pryč s parazity

Negativní vlivy útočí na zdraví těla a duše z mnoha stran. Z mikrosvěta pocházejí viry, bakterie a jiné parazitující organismy a jimi produkované toxiny, z okolního prostředí do něj pronikají chemikálie a elektromagnetické záření, ale jsou tu i vlivy z makrosvěta, například rychlé oslabování magnetického pole Země a zvyšování kosmického záření.

Žvýkáním proti žaludečním vředům?

Slyšeli jste někdy o bakterii Helicobacter pylori? Bakterie dokáže v těle způsobit veliké potíže, a to mimo jiné proto, že její přítomnost v žaludku nemusí provázet žádné příznaky. Po čase ale může způsobit gastritidu a vznik žaludečních a dvanáctníkových vředů.

Medicinální houby – tradiční čínská medicína vhodná i při detoxikaci

Vznik hub na naší Zemi je odhadován na dobu před asi 900–570 milióny let a podle fosilních nálezů se zde všechny dnes známé druhy hub vyskytovaly už před 320–286 milióny let. Mnoho z nich je již po staletí známo svými příznivými vlastnostmi pro náš organismus.

Po lásce a rovnováze toužíme všichni

Lásku potřebujeme celý život – od rodičů, partnerů nebo tu, kterou cítíme a dostáváme od svých dětí. Základem je však mít lásku sami k sobě, potom je naše tělo v rovnováze. Když naše tělo nebo naši duši něco trápí a tyto dvě části nejsou ve vzájemné harmonii, trpíme a lásku nedokážeme naplno přijmout ani dávat.
123