Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Trumf mezi vánočními dárky? Elixír zdraví, mládí a krásy.

Přát si navzájem zdraví k Vánocům neodmyslitelně patří. A i přesto se právě v těchto dnech chováme méně zdravě než kdy jindy. Přejídání, velké množství sladkého a tučného, vyšší množství alkoholu a jiné stravovací neřesti organismu rozhodně neprospějí.

Značka HIMALYO přání „pevného zdraví“ zhmotnila a přináší na český trh Elixír zdraví, mládí a krásy v té nejčistší podobě. Posláním značky HIMALYO je, zpřístupnit Goji - klenot tradiční čínské medicíny i nám Evropanům a dovážet toto unikátní „superovoce“ na český trh v nejlepší kvalitě. Produkty této značky jsou pěstovány v souladu s přírodou.

Luxusní dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION je NOVINKOU značky HIMALYO. V momentě, kdy byl uveden na trh, se stal okamžitě horkým kandidátem na skvělý dárek pro letošní Vánoce. V setu se snoubí magická síla antioxidantů, vitamínů a dalších prospěšných látek. Najdete v něm 750 ml GOJI ORIGINAL 100% juice, 250 g HIMALYO GOJI sušených plodů EXCLUSIVE, skleněnou dózu s bambusovým víčkem, dvě malé skleničky, bambusovou lžičku, informační letáček a jako BONUS DVD. Třicetiminutový poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování Goji vás přenese na dálný východ, přímo do oblasti provincie Ningxia, odkud tento klenot tradiční čínské medicíny pochází.

Goji z provincie Ningxia

Nabídka Goji na českém trhu je poměrně bohatá. Spotřebitel tak ale lehce narazí na potravinu, která má svým původem, nevhodným skladováním či obsahem syntetických „aditiv“, negativní dopad na jeho zdraví. V obchodě se běžně setká s plody, které jsou sířené, nahořklé, tvrdé nebo mají nepřirozeně tmavou barvu. Dokonce i šťáva z Goji může mít mnoho podob. Pokud zařadíte do svého jídelníčku prvotřídní kvalitu, riziko nežádoucích účinků pro lidský organismus eliminujete.

HIMALYO GOJI sušené plody EXCLUSIVE jsou zárukou čerstvého produktu. Plody pochází z ručních, výběrových sklizní. Vyznačují se nasládlou chutí. Jsou měkké, nesířené. Lze je poznat na první pohled. Mají neporušené slupky a stejnou velikost v balení.

HIMALYO GOJI ORIGINAL 100% juice je vyroben z čerstvé, za studena lisované šťávy. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani jiné průmyslově dodávané přísady. Skleněná lahev dokáže navíc oproti plastovým lahvím uchovat cennost šťávy v originální podobě po celou dobu skladování. Už pouhých 25 ml plně pokryje vhodnou denní dávku antioxidantů, vitamínů a minerálů. Když si dáte tyto dávky za den dvě, příval energie a zdraví jenom posílíte.

Abyste poznali pozitivní účinky GOJI HIMALYO ORIGINAL, nebojte se tyto produkty zařadit, do svého každodenního jídelníčku. Variabilita využití Goji v kuchyni je obrovská. Goji můžete přidávat téměř do všech sladkých, pečených i slaných pokrmů. Lze z ní vytvořit lahodné nápoje, jako jsou smoothie, elixíry bohaté na vitamíny nebo čaje pro podporu imunity. Pro děti jsou takto připravené pokrmy výbornou, a hlavně zdravou alternativu průmyslově vyráběných nápojů či pamlsků.

Zkuste si dát letos na Silvestra přípitek skutečného zdraví. Ráno oceníte, že se nevzbudíte s bolavou hlavou jako jiné roky, ale nabiti energií a chutí do života. A při pravidelném užívání HIMALYO GOJI ORIGINAL vám tato síla vydrží po celý rok!Čtěte na Medicínu:

Alergie na chlad skutečně existuje

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Matrace do atypických postelí