Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Kolostrum – podpora imunity tím nejpřirozenějším způsobem

Mateřské mléko je označováno za nejdůležitější a nezdravější potravinu našeho života. Ale i v průběhu života mléko potřebujeme, jak ukazují nejnovější výzkumy. Možný způsob, jak vytěžit z mléka co nejvíce užitečných látek, je užívání přípravku vyrobeného z kolostra.

Posilování imunity je v blížící se sezóně chřipek a výkyvů počasí žhavým tématem. Základem prevence je samozřejmě zdravá strava a duševní pohoda, ale občas je potřeba ještě něco víc. Při hledání toho správného přípravku se zaměřte se na ty, které jsou založeny na přírodní bázi. 

Kolostrum je nejzdravější mléko

Jedním z takovým jsou doplňky stravy s kolostrem. Kolostrum neboli mlezivo je prvotní mléko u savců, které se tvoří v těle matky těsně před porodem mláděte (tedy i dítěte) a v prvních hodinách po porodu. Dále je produkováno jen asi 3–5 dní. Svým složením se kolostrum významně liší od dalšího mléka. Jeho úkolem je totiž zajistit u mláďat imunitu, tedy příjem hotových protilátek od matky, které novorozená mláďata chrání v prvních týdnech života před infekcemi ze zevního prostředí, když ještě nejsou schopna imunitní reakce a produkce vlastních protilátek. Mláďatům tak kolostrum pomáhá přežít první dny v prostředí plném virů a bakterií. Kolostrum obsahuje mnoho proteinů, růstových faktorů a výživných látek, které podporují imunitní systém a růst. Kolostrum pomáhá u řady infekčních onemocnění, zejména tam, kde je vstupní branou trávicí trakt, dále také při léčbě virových, bakteriálních a parazitických průjmů, při zánětech žaludku, žaludečních a dvanácterníkových vředech způsobených bakterií Helicobacter pylori. Užitečné je též při prevenci zánětu sliznic zažívacího traktu v průběhu chemoterapie či při poškození zažívacího traktu užíváním nesteroidních protizánětlivých léků.

Kanadská kvalita potvrzena českou studií

Přípravků na bázi kolostra je na trhu mnoho, avšak je třeba dbát celkové složení. Přípravek, který přísně dbá na kvalitu použitého kolostra, je Barny`s Kolostrum Synermune™. Přípravek obsahuje obsahuje vysoce jakostní první mateřské mléko značky Synermune™, získávané z výběrových kanadských chovů volně pasoucích se krav, které je certifikováno na obsah imunoglobulinů IgG. V každé kapsli je obsaženo 150 mg IgG. Imunoglobuliny slouží k tomu, aby se tělo dokázalo vypořádat s viry, bakteriemi a dalšími patogeny. Barny`s Kolostrum Synermune™ je navíc obohaceno o vitamin C a zinek pro podporu normální funkce imunitního systému.

Barny's Kolostrum Synermune

Účinky přípravku byly ověřeny studií provedenou přímo v České republice na vzorku 24 dětí ve věku od 4 do 15 let, které dlouhodobě trpí alergickými či imunologickými chorobami. K výraznému klinickému zlepšení při užívání přípravku došlo u 87 % pacientů. I to je důkazem, že tento přípravek opravdu funguje.

Předškolní dítě nemusí celou zimu smrkat

Na dětský imunitní systém je nyní kladen zvýšený nápor – děti se návratily do kolektivu, kde se dennodenně setkávají s viry a bakteriemi. I po psychické stránce je zvlášťě pro menší děti odloučení od maminek náročné, což se může projevit i vyšší nemocností v tomto období. Nečekejte, až se dostanete do kolečka „nachlazení-uzdravení-návrat do školky-nemoc,...“. Imunitu raději podpořte preventivně. Při použití kapslí Barny`s Kolostrum Synermune™ si můžete být jisti, že v dobré víře do svých dětí nedostáváte nic škodlivého ani zbytečné umělé látky. Přípravek je vhodný i pro vegetariány a osoby s laktózovou intolerancí (obsahuje pouze stopové množství laktózy). Nemohou jej však užívat osoby s alergií na bílkovinu kravského mléka. Výhodou kapslí je také to, že je lze vysypat a zamíchat do nápoje či pokrmu, takže vaše dítě ani nepozná, že přípravek užilo.

Garance kvality: 100% záruka vrácení peněz

Značka Barny´s v České republice, stejně jako jinde ve světě, je vnímána jako záruka kvality a účinnosti nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Každý výrobek Barny's je koncipován tak, aby beze zbytku splnil vaše očekávání.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se musíme velmi silně a stoprocentně postavit za veškerou produkci značky Barny´s. Jediný možný způsob, jak to udělat, je 100% záruka vrácení peněz, pokud z nějakého důvodu nebudete s přípravkem Barny´s spokojeni. To je to zásadní, co nás odděluje od ostatních. Natolik věříme přípravkům Barny´s, že na ně dáváme 100% garanci.


 Čtěte na Medicínu:

Proč je nutné se vždy před cvičením zahřát?

Víte skutečně o vejcích to, co byste o nich měli vědet?

Jaké jsou metody odstranění presbyopie?

Cukrovka a její formy