Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Dánské kvalitní přípravky na podporu zdraví

Doplňků stravy na všelijaké potíže najdeme v lékárnách, drogeriích, na internetu, a dokonce i u benzínek tolik, že není snadné si z takového množství vybrat. Významným kritériem pro výběr by měl být přírodní a doložitelný původ přípravku.

Není pochyb, že základem zdravého jídelníčku je pestrá strava. Jsou však situace, kdy zkrátka potřebujeme určité látky doplnit. Ať už z důvodu zvýšené fyzické nebo psychické námahy, anebo třeba z dietních či zdravotních důvodů. Zimní období je také jedním z důvodů, proč užívat doplňky stravy. Jestliže jste si přes léto zvykli na pravidelný přísun čerstvého, ideálně lokálního ovoce a zeleniny, denní dávka vitaminů a minerálů vám nejspíše bude, alespoň pocitově, chybět. A tak je na místě užívat nějaké z vhodných preparátů. Abyste však v dobré víře nekonzumovali něco, co vašemu organismu spíš uškodí, vybírejte čistě přírodní produkty, ideálně takové, u kterých je uveden původ surovin.

Vysoce kvalitní a inovativní doplňky stravy bez umělých aromat, barviv a dalších nežádoucích přísad vyrábí dánská společnost Biosym. Její přípravky jsou neustále upravovány na základě nových poznatků a výzkumů. Produkty obsahují řadu přírodních složek. Například účinky doplňku stravy pro zdravé klouby, kosti a zuby OsteoRemin Forte jsou založeny na jedinečné mořské řase Algas Calcareas. Ta je zdrojem organicky vázaného vápníku a hořčíku. Přípravek je navíc doplněn hořčíkem, vitaminem K2 a vysokou dávkou vitaminu D3.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Biosym patří multivitaminový a minerální přípravek OmniVegan a olejové tobolky OmniKrill.

OmniVegan pro zdraví, energii a vitalitu

OmniVegan je čistě přírodní doplněk stravy bez jakýchkoliv (tedy i skrytých) živočišných složek, což potvrzuje registrace u britské společnosti The Vegan Society. Je tedy zřejmé, že přípravek je vhodný pro vegany a vegetariány, ale samozřejmě nejen pro ně. Obsahuje účinné a nové aktivní formy 25 vitaminů, minerálů (mimo jiné K2 a B12) a stopových prvků, to vše v lehce vstřebatelné formě. Přípravek pomáhá ke správnému fungování imunitního systému, podporuje nervový systém, zlepšuje stav pokožky a vlasů, přispívá k normální tvorbě červených krvinek a normalizuje činnost srdce. Při správném užívání pocítíte nával energie a vitality.

OmniKrill pomáhá vašemu srdci

Tobolky, vyrobené z ryb, obsahují skutečný krilový olej (Neptune Krill Oil) z té nejčistší vody na světě – z moře kolem Antarktidy. Kril je malý mořský korýš a je důležitou součástí potravního řetězce, živí se jím tuleni, velryby a tučňáci. Lov krilu je pod přísným dohledem organizace CCAMLR, která dbá na udržitelné stavy živočichů žijících v okolí Antarktidy.

Krilový olej se vyznačuje přirozeně vysokým obsahem antioxidantů a našemu tělu dodává zdravé Omega-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) v nové formě jako Omega-3 fosfolipidy. EPA a DHA jsou esenciální mastné kyseliny, které si tělo neumí samo vyrobit. Musí být tedy tělu dodávány stejně jako například vitaminy. OmniKrill® je první přípravek v Dánsku s touto novou generací Omega-3 mastných kyselin. Ty přispívají zejména k udržení normálních srdečních funkcí.

Kosmetika AVIVIR ALOE VERA

Účinné přípravky značky Biosym koupíte na webové stránce www.zdravinadzlato.cz. Kromě vysoce kvalitních a zcela přírodních doplňků stravy zde najdete i kosmetiku AVIVIR Aloe Vera, která obsahuje vysokou koncentraci, až 99,5 %, BIO Aloe Vera (ACTIValoe®). Kosmetika je bez parfémů, parabenů a dalších nadbytečných a potenciálně škodlivých složek.Čtěte na Medicínu:

Pouze 100% aloe zdraví skutečně prospívá

Zdravé vaření – stačí jeden kuchyňský pomocník

Když bolí záda na nové matraci

Okurková šťáva