Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Pouze 100% aloe zdraví skutečně prospívá

Pouze 100 % aloe zdraví skutečně prospíváZdroj foto: ISIFA

Blahodárný vliv aloe na lidské zdraví je známý již více než 4000 let, odkud pocházejí staré předpisy na sumerských tabulkách. Aloe posiluje imunitní systém, podporuje zdravé trávení a správné fungování metabolismu, pomáhá při detoxikaci organismu i při hubnutí a příznivě ovlivňuje vzhled kůže.

270 cenných látek
Příznivých účinků aloe na lidské zdraví daných jeho unikátním složením je celá řada. Jen pro představu si uveďme alespoň několik z neuvěřitelných 270 látek, které tato rostlina obsahuje: vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, minerální látky, mezi nimi zejména vápník, železo, hořčík (laktát hořečnatý), mangan, draslík, fosfor, sodík a zinek, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, polysacharidy, steroly, enzymy a mnohé další.

Právě obsah těchto látek dává aloi její mimořádné léčivé schopnosti. Pročišťující, hojivé, regenerační, zkrášlující a povzbuzující.

Pouze čisté aloe
Tyto schopnosti má však pouze aloe ve své čisté formě bez přídavku chemických látek, jako je především benzoát či sorbát, které většina firem ke konzervaci doplňků stravy vyrobených z aloe bohužel používá, a které konzumentům často způsobují nežádoucí alergické reakce. Vedlejší nežádoucí vedlejší účinky pak pochopitelně činí význam užívání aloe velmi pochybným. Pokud chcete mít garanci 100% čistého produktu, doporučujeme vybírat pouze ze sortimentu kvalitních bio produktů. Mezi vyhledávané doplňky stravy bez chemie patří přípravek Aloe 100% Bio, který je vyrobený zcela bez použití chemických konzervantů, aromatických látek a jiných umělých přísad a co je důležité také za konzervace při nízkých teplotách.

Štáva ALOE 100% BIO

Na teplotě a původu záleží
Důležitou podmínkou uchování cenných látek obsažených v aloe (zejména tedy polysacharidů s dlouhým řetězcem, které vystavení vyšším teplotám nenávratně zničí) je právě zpracování za nízkých teplot, které tyto látky nezničí. Také tento požadavek přípravek Aloe 100% Bio splňuje, a protože k výrobě používá veškeré suroviny z ekologických farem nacházejících se výhradně v oblastech s čistou půdou, vodou i ovzduším, může se rovněž pochlubit Evropským ekologickým certifikátem. Certifikace a dozor Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC) pak zaručují jeho nejvyšší jakost.

Jestliže tedy chcete být zdraví s aloe, sáhněte po kvalitním produktu, jehož jedinečná receptura kombinující mnohaleté zkušenosti přírodní medicíny ve spojení s nejnovějšími poznatky a moderní technologií Vašemu zdraví skutečně prospěje.Čtěte na Medicínu:

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne!

Chcete být zdraví a štíhlí? Slaďte přírodním sladidlem STEVIA!