Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Zdravé vaření – stačí jeden kuchyňský pomocník

Zdravě a chutně vařit? Pořiďte si multi vařič od RUSSEL HOBBSZdroj foto: ISIFA

Chcete zdravě a chutně vařit? K přípravě rozmanitých pokrmů Vám stačí jediný pomocník! Objevte výhody, které přináší Cook@Home Multi Cooker od britské značky Russel Hobbs, jedinečný multivařič do malé i velké kuchyně. Velká variabilita, jednoduchá příprava, snadná údržba!

Cook@Home Multi Cooker od britské značky Russel Hobbs

Pomocníci pro zdravou kuchyni
Stále více z nás si uvědomuje, že zdravé vaření není pouze o zdravých surovinách, ale také o zdravém způsobu jejich přípravy. Hitem poslední doby se tak staly hrnce a pánve umožňující přípravu pokrmů téměř nebo zcela bez tuku, parní hrnce, elektrické grily, odšťavňovače a další užiteční pomocníci, díky nimž může být náš zdravý jídelníček neobyčejně chutný a pestrý.

Vařit, dusit nebo péct?
Zdravě a chutně vařit se dá i bez bohaté kuchyňské výbavy. Ukázkovým příkladem je Cook@Home Multi vařič, který nejenže lze nastavit na vaření různých druhů masa, ryb a zeleniny, ale také k přípravě rýže nebo jogurtu, stejně jako k pečení koláčů nebo chleba. Jeho velký LED displej s 24hodinovým představitelným časovačem umožňuje volbu z celkem 11 různých nastavení. Velmi praktický je i kryt víka zamezující srážení páry.

Lze nastavit na vaření různých druhů masa, ryb a zeleniny, ale také k přípravě rýže nebo jogurtu, stejně jako k pečení koláčů nebo chleba

Do malé i velké kuchyně
Spojení velké variability a kompaktního (mimochodem velice elegantního černo-nerezového) designu multivařič ocení především majitelé menších kuchyní a občasní kuchaři.

Ovšem pozor, tento šikovný kuchyňský pomocník nachází své uplatnění i v prostornějších kuchyních s velkým počtem strávníků. Uznejte sami, 5litrový objem slibuje nasycení celé rodiny.

Jídlo zůstane teplé
A co když se někdo u stolu opozdí? Na přendávání do kastrůlku či ohřev v mikrovlnné troubě zapomeňte. Díky funkci udržení teploty multivařič zajistí, aby jeho obsah zůstal pěkně v teple. Když pak přijde čas na mytí nádobí, hospodyňky mile potěší snadná údržba, která je dána vnějším nepřilnavým povrchem z nerezu.

Díky funkci udržení teploty multivařič zajistí, aby jeho obsah zůstal pěkně v teple

Také Vás Cook@Home Multi vařič zaujal? Pak Vás jistě bude zajímat, že mezi benefity tohoto šikovného elektrospotřebiče patří i velice příznivá cena. Více o multivařiči se dočtěte na stránkách cz.russellhobbs.com, kde najdete i spoustu inspirativních receptů, které jsou nejen zdravé, ale také chutné.

Přejeme Vám dobrou zdravou chuť!Čtěte na Medicínu:

Šťáva z řapíkatého celeru

Chlorella, znáte její účinky na zdraví?

Detoxikace pro ženy dle ajurvédské medicíny

Buďte krásnější s mandlovým olejem!