Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Detoxikace pro ženy dle ajurvédské medicíny

Ajurvédská medicína zná recept na všechny ženské problémy

Trápí Vás opakovaně vaginální mykózy, záněty, máte bolestivou menstruaci nebo trpíte po porodu sníženým sebevědomím? Kazí Vám sexuální prožitek nedostatečné zvlhčení sliznice nebo nedostatek touhy? Ajurvédská medicína zná recept na všechny ženské problémy. Využijte její moudrosti stejně jako asijské ženy.

Problémy, o kterých se nemluví
Vaginální záněty, nepříjemný zápach, nedostatečná vlhkost a absence prožitku při sexu, změna vzhledu pochvy po porodu, to všechno jsou intimní problémy, které trápí nás ženy, a o kterých se ostýcháme mluvit, jak se svými partnery, tak s odborníky. Máme proto tendenci odsouvat je kamsi do pozadí a doufat, že se samy nějak vyřeší. Když se tak nestane, začínáme hledat alternativní cesty, zkoušíme různé doplňky stravy, bylinkové nálevy a čaje. Asijské ženy používají Secret Ceres. K pročištění a zúžení vagíny, k zachování i omlazení ženských orgánů a zvýšení libida.

Co je to Secret Ceres?
Co je to Secret Ceres? Nejedná se o žádný zázračný, průmyslově vyráběný preparát, nýbrž o spojení čistě přírodních surovin, pečlivě vybraných podle moudrosti ajurvédské medicíny - marhaníku, krápníku a kaolinu v podobě tyčinky. Zdlouhavý proces růstu těchto přírodních zdrojů v úrodném a neznečištěném prostředí tropického ekosystému přináší pevné základy pro nejvyšší čistotu, kvalitu, bioenergetickou hodnotu a účinnost.

Secret Ceres k pročištění a zúžení vagíny

Podpora zdravé vaginální mikroflóry
Svým unikátním složením, zpracováním a synergickou spoluprací vybraných bylinných složek a minerálů Secret Ceres stimuluje čistící mechanismus ženského organismu, detoxikuje vnitřní prostředí pochvy a odstraňuje tak celou řadu intimních problémů způsobených vaginální nerovnováhou, nepříjemný zápach, svědění, vaginální suchost a další. Podpora zdravé a vyvážené intimní mikroflóry přispívá k větší intenzitě vzrušení při pohlavním styku, ke zvýšení libida i celkové pohody. Zároveň používáním tyčinky dochází k zužování poševního vchodu, což u žen po porodu přispívá ke zvýšení sebevědomí.

Pro ženy v každém věku
Účinky jsou u každé ženy individuální, záleží na věku a druhu problému, který ji trápí. U žen v menopauze dokáže Secret Ceres potlačit celou řadu nepříznivých účinků charakteristických pro toto období, nejen narušení libida, vysušenost pochvy a sklon k zánětům, ale také návaly horka, deprese, únavu. Mladším ženám zase pomáhá řešit obtíže s bolestivou menstruací či nepravidelnosti menstruačního cyklu. Secret Ceres má rovněž regenerační a omlazující účinky na naši pokožku. Jeho vnější použití se doporučuje k léčbě akné, ekzémů, alergických kožních vyrážek a plísňových infekcí, ale i u drobných poranění, včetně kousnutí od hmyzu, strií či jizev.

Secret Ceres detoxikuje ženské lůno

Detoxikace ženského lůna
Při péči o ženské orgány se samozřejmě používá Secret Ceres vnitřně, vkládá se do pochvy na dobu jedné až tří minut. Pokud se chcete dozvědět více o detoxikačních procesech ženského lůna, doporučujeme Vám, využít jedinečné možnosti a zúčastnit se červnové přednášky Mgr. Lucie Aujeské, kde se rovněž dozvíte, jak využít bylinky v každodenním životě ženy, jaké techniky jsou vhodné k aktivaci ženské energie, jak pečovat o pánevní dno a mnoho dalšího. Potřebné kontakty najdete na www.vitalvibe.eu. Odhalte i Vy moudra ajurvédské medicíny k tomu, abyste byla zdravější, sebevědomější a spokojenější.Čtěte na Medicínu:

Víme, jak na rychlé hojení ran a zánětů!

Zelený zákal: prevence Vás může zachránit před slepotou

Jaká výchova je zdravá?

Chlorella, znáte její účinky na zdraví?