Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Víme, jak na rychlé hojení ran a zánětů!

Gel a roztoky ActiMaris s mořskou solí, ionizovanou vodou a aktivním kyslíkem

Drobná poranění, kousnutí hmyzem, opary, afty, akné a další malé i větší nepříjemnosti k životu bohužel patří. Naštěstí existují prostředky, které s nimi dokážou zatočit! Gel a roztoky ActiMaris s mořskou solí, ionizovanou vodou a aktivním kyslíkem to umí rychle, a dokonce bez chemických přísad.

Malý lékař na cesty
Člověk nikdy neví, jaká nepříjemnost ho potká. Od vosího štípnutí, přes odřený loket, až po popáleniny. Zejména o dovolené a na cestách se proto vyplatí mít po ruce spolehlivého přítele pro případ nouze.
Malá tubička ActiMaris® Gel na hojení ran, která se vejde do každého zavazadla, výrazně snižuje zánět a otok, šetrně desinfikuje, urychluje hojení a podporuje tvorbu nové tkáně. Protože je tento gel velmi šetrný, lze jím ošetřit i nejmenší děti, a dá se použít nejen na kůži, ale i na sliznici dutiny ústní, nosní i genitálií.

Gel na hojení ran ActiMaris®

Gel ActiMaris si poradí s akné, opary, afty, infekčními koutky, ale také s plísňovými infekcemi, chronickými ranami, jako jsou bércové vředy či proleženiny.

Čistě přírodní produkt
Jedná se o švýcarský, čistě přírodní produkt bez chemických přísad, který je velmi dobře snášen a nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky. Jeho tajemství spočívá právě v synergickém efektu použitých složek, kterými jsou:
Aktivní kyslík, jedno z nejúčinnějších antimikrobiálních činidel, šetrně čistí a desinfikuje, a zároveň dodává ráně potřebný kyslík a energii pro rychlé hojení. Mořská sůl, která díky obsahu až 80 minerálů (zejména hořčíku) podporuje proces hojení.
A ionizovaná zásaditá voda, vyznačující se výrazně hlubším účinkem než má obyčejná voda, neboť proniká hlouběji do tkáně, čímž přenáší více kyslíku a minerálů. Všechny tyto hojivé přírodní látky jsou součástí i dalších přípravků ActiMaris – roztoků.

Desinfekce, která nebolí
Rozbitá kolena a odřené lokty patří mezi nejčastější zranění našich dětí. Co však naše ratolesti ještě více bolí, nežli bolístka samotná, to je její desinfekce. Celá rodina proto ocení výhody roztoku ActiMaris® SENSITIV určeného k velmi šetrné bezbolestné desinfekci, výplachu a čištění ran, odřenin, popálenin a dalších poranění, nejen akutních, ale i chronických.

roztok ActiMaris® SENSITIV

Vzhledem k vysoké účinnosti a mimořádné šetrnosti (stejně jako gel Actimaris mohou i roztok mohou používat také kojenci) se tento přípravek se používá také v nemocnicích a léčebnách dlouhodobě nemocných.

Když se rány špatně hojí
Se zvláště závažnými poraněními, stejně jako se špatně hojícími se ranami, si poradí roztok ActiMaris® FORTE, který účinně čistí a urychluje hojení ran na kůži i sliznici, a to včetně popálenin 1. a 2. stupně.
Stejně jako Gel ActiMaris a roztok ActiMaris® SENSITIV se také ActiMaris® FORTE pyšní velmi dobrými referencemi mnoha cestovatelů a pacientů, kterým pomohl.

Ať už Vás tedy trápí menší nebo větší bolístka, švýcarské produkty ActiMaris® Vám pomohou s jejím hojením.Čtěte na Medicínu:

Získejte přírodní zdroj vitality a energie z výtažku hlívy ústřičné.

Znáte dýňovou mouku?

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Opět volně dýchat, i to je možné…