Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Získejte přírodní zdroj vitality a energie z výtažku hlívy ústřičné.

Hlíva ústřičná má blahodárné účinky na náš organismus

Stále více lidí si uvědomuje, že jejich problémy jsou spojeny se stresem v zaměstnání, nedostatečným přísunem vitaminů, minerálů, špatným životním stylem a oslabeným imunitním systémem.

Beta-1,3-D-glukan – biologický výtažek z hlívy ústřičné aktivuje funkci imunitního systému, zvyšuje odolnost organismu. Pomáhá likvidovat nejrůznější choroby, a zároveň předcházet jejich vzniku. Urychluje klasickou léčbu, zkracuje dobu nemoci a zmírňuje její průběh.

Rádi bychom Vás, jménem M. J. Beta, oslovili a seznámili s našimi produkty, které se mohou stát jedním ze způsobů, jak tyto problémy řešit.

Tento významný polysacharid získáváme speciální technologií z medicínské houby - hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Jedná se o přírodní zdroj vitality a energie.

Naše produkty doporučujeme zejména jako účinnou imunitní podporu organismu, bezpečnou prevenci a doplňkové řešení zdravotních obtíží typu infekčních onemocnění, rakoviny, alergií, kloubního a mimokloubního revmatismu, ale i vysoké hladiny cholesterolu, syndromu chronické únavy, žaludečních vředů, dále pak k podpoření krvetvorby a na celkové povzbuzení při dlouhodobé únavě a stresu.

Doplňky stravy z hlívy ústřičné od M. J. Beta

Výsledkem užívání těchto produktů by měla být obnova přirozeného biorytmu organismu. Tento silný přírodní imunostimulátor je vhodný jak pro Vás, tak pro Vaše děti.Čtěte na Medicínu:

Matcha tea – cesta z plantáže až do čajové konvice

Kéž by rovnátka nebyla vidět!

Léková karta může zachránit pacientovi život