Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Dostaňte svou pleť z problémů

Máme být spokojeni sami se sebou, říká se. Ale potýkat se s pletí plnou nevzhledného akné ke spokojenosti moc nepřispívá. Jestli máte pocit, že vaší pleti už nic nepomůže, vyzkoušejte švýcarský přípravek z mořské vody ActiMaris.

I nejodolnější akné zmizí
Přinášíme vám jednoduchý návod, jak z problematické pleti vytvořit čistou a zdravou: Akné nejprve vyčistěte roztokem ActiMaris Forte nebo Sensitiv – podle závažnosti akné. Poté naneste na celou oblast s vřídky 2-3 mm ActiMaris Gelu. Gel bude na pokožce postupně vysychat a účinek bude přetrvávat až 5 hodin. Samozřejmě se při léčbě nemusíte vzdávat svých kosmetických zvyklostí. Denní krém, make-up, pudr, to vše je povoleno, avšak pro co nejvyšší účinek přípravků ActiMaris vyčkejte s nanášením dalších vrstev 1–2 hodiny po aplikaci gelu.

Jestliže máte akné v nejaktivnější fázi, používejte ActiMaris kůru co nejčastěji: minimálně 2x, ideálně 3x denně. Aplikace není nepříjemná, gel ani roztok neštípe. Jedinou nepříjemností může být zanechání malých krystalků soli na pokožce po zaschnutí gelu. Tento jev však není na závadu, jen potvrzuje přítomnost skutečné mořské vody – stejné krystalky budete mít na dovolené, když se po koupeli v moři hned neosprchujete.

Valerie P. (Broumov) AKNÉ, AFT, OPRUZENINA, ŠKRÁBANCE

Actimaris sensitiv a gel jsem si koupila na základě recenzí a hodnocení na Ženách s.r.o., protože mě už namíchla moje pleť posetá pupínky a afta. Testujeme více než týden celá rodina, opravdu to funguje, moje akné se mnohem rychleji hojí. Ráno a večer pleť ošetřím roztokem senzitiv a poté na případné pupínky nanáším gel. Pupínky se už tolik nedějají a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Vyzkoušela jsem oboje i na dceři – na opruzeninu, také úžasné zlepšení vždy přes noc. Manžel má často z práce poraněné ruce, různé řezné rány drobné a popáleniny či škrábance. Také se mu po použití actimaris vše rychlejí hojí. Takže za nás jednička. A navíc velmi oceňuji přírodní složení, toho si opravdu hodně považuji. Skvělý přípravek, který budu doporučovat dál.

Zázračný přípravek?
Říkat o nějakém přípravku, že je zázračný, může být ošemetné – leckdy pak totiž produkt vůbec nesplní naše očekávání. Proč by to u značky ActiMaris mělo být jinak, říkáte si? Jedním z důkazů když ne zázraku, tak „alespoň“ špičkové kvality je, že se jedná o švýcarský přípravek. A znáte něco z této země, co je nekvalitní?

ActiMaris je zcela přírodního původu, neobsahuje žádné stabilizátory ani konzervanty. Přírodní složky jsou zde využity opravdu na maximum: mořská voda, která sama o sobě obsahuje na 80 minerálů a je odpradávna známá pro své léčivé účinky, je smíchána v ideálním poměru s tzv. singletovým kyslíkem a ionizovanou vodou. Singletový kyslík je jedním z nejúčinnějších baktericidních a virocidních činidel. Dodává ráně kyslík a energii, čímž přispívá k rychlejšímu a úspěšnějšímu hojení. Ionizovaná mořská voda zase doplní potřebné minerály, tkáň čistí a snižuje otok.

Téměř 100 % spokojených uživatelů
Zkušenosti uživatelů potvrdily, že se ActiMaris hodí i na citlivou pleť a kromě akné úspěšně funguje na celou řadu potíží s kůží i sliznicí: například odřeniny, popáleniny, řezné rány, opary, afty, plísně, infekční rány či vředy. 91 % oslovených zákazníků zaznamenalo zlepšení už po 2 dnech aplikace 94 % z nich bude ActiMaris používat i pro další léčbu a 98 % oslovených uživatelů by doporučilo přípravek svým známým a blízkým.

ActiMaris koupíte v běžné síti internetových lékáren (v kamenných většinou na objednávku do dvou dnů), nebo na webu společnosti, kde získáte i cenově výhodná balení.Čtěte na Medicínu:

Babské rady na akné

Chcete se zbavit vrásek, povadlé pleti nebo upravit postavu?

Zásaditá péče prospívá pokožce i celému organismu