Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Chcete se zbavit vrásek, povadlé pleti nebo upravit postavu?

AURUM AESTHETIC CLINIC

Novinka, která k nám přišla ze Švýcarska představuje ambulantní omlazovací metodu s okamžitým výsledkem. Jmenuje se ENDOPEEL. Na rozdíl od jiných materiálů je efekt viditelný okamžitě po zákroku, lze jej aplikovat i ve vyšším věku a bolestivost při zákroku je minimální. Endopeel má široké využití: lifting obličeje, paží i zadečku, korekce vrásek, celulitidy i strií. Celá aplikace nezabere více než 30 minut.

Proč právě Endopeel?

„Jedná se o naprosto bezpečnou a prověřenou technologii, ve Švýcarsku funguje již řadu let. Provádí se ambulantně, má krátkou rekonvalescenci a nezanechává jizvy. Endopeel je technika založená na liftingu různých partií obličeje i těla pomocí chemické látky aplikované injekčně do svalů. Výsledkem je změna tvaru svalu (myoplastika), změna napětí svalu (myotense) a vyzdvižení pokleslého svalu (myopexie). Tím nejpříjemnějším je, že výsledek je viditelný bezprostředně po aplikaci." Vysvětluje MUDr. Milena Vojtíšková z AURUM AESTHETIC CLINIC.

„Technika Endopeel je jedinečná tím, že pokleslé svaly se vyzdvihnou a vypnou do původního přirozeného tvaru. Tím se zároveň vypíná i kůže, ta se vyhladí a vrásky se redukují“, usmívá se MUDr. Vojtíšková.

Pro koho je tato metoda určena?

Pro ty, kteří chtějí okamžitý výsledek bez nutnosti hospitalizace a dlouhého hojení. Pro ty, kteří chtějí lifting bez jizev. Pro ty, kteří v minulosti prodělali klasický chirurgický lifting a již jej nechtějí opakovat. Co Endopeel zvládne? Indikace Endopeelu je rozsáhlá. Nejžádanější je lifting obličeje, (face-lift ), lifting krku, vypnutí a zpevnění dekoltu, lifting a modelace paží, stehen či hýždí, modelace bříška, redukce celulitidy, strií či redukce pigmentových skvrn.

MUDr. Vojtíšková

Výhody ošetření metodou Endopeel

• Okamžitý výsledek
• Nemění mimiku obličeje, neparalyzuje svaly
• Nezanechává žádné jizvy
• Bezpečnost - žádné známky nekrózy či abscesů
• Velmi malá bolestivost při aplikaci!
• Vhodné i pro klienty nad 60 let!

Průběh zákroku

Před aplikací ošetřovanou oblast natřeme speciálním anestetickým gelem, díky kterému je ošetření velice dobře snesitelné. Vlastní účinná látka se do svalu aplikuje za pomoci tenké jehly, celý zákrok nezabere více jak 30 minut.

Příprava před zákrokem a jaké jsou kontraindikace

Kontraindikací je přecitlivělost na arašídy. Den před zákrokem a v den aplikace se každý pacient musí zcela zdržet konzumace oříšků, alkoholu a kouření.

Po ošetření

Bezprostředně po zákroku se může objevit v místě výkonu otok, který však většinou odezní v řádu hodin. Pro dosažení dlouhotrvajícího efektu je možno aplikaci rozložit do více ošetření. Techniku Endopeel lze také kombinovat i s jinými zákroky, např. s aplikací výplní na bázi kyseliny hyaluronové, elektromagnetickou vlnou Pellevé, mezonitěmi, botulotoxinem apod.

Více informací najdete na www.aurumaesthetic.cz.Čtěte na Medicínu:

Nejsou fazole jako fazole

Pomůže Vám liposukce?

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Okurková šťáva

Mátový čaj pomáhá při potížích se zažíváním

Balte děti do látky, ne do chemie!