Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Pojeďme si pro zdraví a odpočinek

Nevyjde Vám tento rok letní dovolená? Nezoufejte. Máme pro Vás skvělé řešení, jak si odpočinout, udělat něco pro své zdraví a poznat nová místa. Získáte nejen zážitky, prevenci proti nemocem, ale také příjemný pocit relaxace a regenerace.

Ten, kdo v dnešní době neřeší otázku peněz, je velmi šťastný člověk. Zdraví si za ně sice úplně nekoupíme, ale rozhodně se tomu dá pomoci. Jenže někdy zkrátka chybí právě ty prostředky, abychom si mohli dovolit krásné dva týdny na čerstvém vzduchu provoněném mořem a horkým pískem. A právě proto bychom neměli zapomínat na odpočinek v podobě víkendových pobytů.

Často podceňujeme důležitost relaxace a účinek lázní. Spojení zdraví prospěšných procedur s pobytem v přírodě. V dnešní uspěchané době je aktivní odpočinek opravdovým balzámem na duši i na těle a wellness pobytů je na výběr opravdu mnoho.

Jak si ale správně vybrat?

Na internetových stránkách www.e-lazne.eu najdeme nespočet víkendových, lázeňských a wellness pobytů pro samoplátce a je pouze na nás, který si zvolíme. Každý pobyt se liší množstvím a druhem procedur, protože tisíc lidí, tisíc chutí. Pak také záleží na tom, kam se chcete podívat. Tento portál nabízí skutečně mnoho - od Teplic nad Bečvou na východě až po Jáchymov na západě, od Libverdy na severu až po Lednici na jihu.

Pokud si chcete dopřát velké množství procedur za skvělou cenu a prohlédnout si Lázně Bělohrad, je pro Vás pravou volbou Resort Tree of Life právě zde.Lázně Bělohrad

Nyní si totiž můžete užít klasický víkendový pobyt plný lázeňských služeb a luxusní ubytování ve 4* hotelu. Kromě výborného jídla, kterým jistě potěšíte své tělo zevnitř, se Vám dostane spousty péče, aby bylo hýčkáno i zvenčí. Více informací a širokou nabídku pobytů najdete na www.e-lazne.eu. Tak kdy jedete?Čtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Alergie na chlad skutečně existuje

Babské rady na kašel

8 dobrých důvodů, proč pít vodu s citronem

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Buďte krásnější s mandlovým olejem!