Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Konečně klidné svátky

Užijte opravdový sváteční relaxVánoce jsou krásné období. Klid, pohoda… to je ta idylka, která nám jako první vyvstane na mysli. Mnohdy nás pak ale dostihne realita a zjistíme, jak moc se musíme ohánět, zařizovat, péct a vařit. Nakonec zjistíme, že Vánoce jsou vlastně jedna velká honička. Co to udělat letos jinak?

Pokud pro vás nejsou vánoce zrovna pohodovým obdobím a jednou byste si chtěli prostě užít svátky v klidu, ideálním řešením je odjet pryč. Kde si ale užít zasloužený relax a odpočinek zrovna v tomto čase svátečního shonu? No přeci v lázních!

Nejen, že utečete od starostí, navíc můžete sfouknout jeden z dárků a dát své drahé polovičce lázeňský pobyt pod stromeček. Na výběr je hned z několika pobytů pro samoplátce, a pokud si dárky chcete rozbalit doma, naplánujte lázně na Silvestra.

A kam můžete za sváteční pohodou vyrazit?

Tree of life v Bělohradě

Lázně Tree of Life pro vás připravily luxusní vánoční pobyt, který zahrnuje výbornou stravu v podobě plné penze formou bohatého bufetu, úžasný vánoční program a štědrovečerní galavečer. Samozřejmě také skvělé lázeňské procedury, které pohladí tělo a duši.Lázně Tree of LifeLázně v Bělohradě

Silvestr ve Slatinicích

Jestli byste raději Silvestrovský pobyt, naším tipem je ten v Lázních Slatinice. Nemusíte se starat o pohoštění ani přípitek, a Silvestr se tak pro vás stane skvěle užitým časem. Navíc Silvestrovský pobyt obsahuje spoustu lázeňských procedur, mezi které patří například vonná masáž, oxygenoterapie nebo parafínový obklad.Lázně Slatinice

Silvestrovský pobyt v lázních Vráž

Ve Vráži připravili úžasný Silvestrovský pobyt , který vás nenechá chladnými. Těšit se můžete například na pochoutky zámeckého pána, což je tříchodová večeře ze specialit. Samotná oslava Nového roku se koná v podobě rautu a společenského večera s programem. Ve zbylém čase si můžete užít uvolňující zábaly, saunu, masáže a relaxaci, které jsou součástí pobytu. Jako prémii nabízejí lázně vyjížďku v kočáře kouzelnou zimní krajinou v okolí lázní v trvání 50 minut.Lázně VrážProcedury ve VrážiNyní je ten pravý čas pořídit nejen dárek, ale také krásný zážitek. Tak honem na www.e-lazne.eu, než bude vyprodáno.Čtěte na Medicínu:

Med a skořice jako lék

Máte problém s pamětí?

Nepodceňujte pravidelné měření zraku

Lactobacily pomáhají proti tříměsíční kolice

Víme, jak na rychlé hojení ran a zánětů!

Buďte zdravější bez chemie!