Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Do nového roku bez bolesti

Ta nejlepší kombinace pro léčbu vašich zadBolí vás záda a nic nezabírá? Už jste se snažili cvičit, léčit, rehabilitovat a bůhví co ještě? Zkuste konečně přestat řešit bolest zad a vstupte do nového roku se zdravým tělem i duchem.

Už jste slyšeli o MTT?

Metoda tréninkové terapie je něco, co vám konečně pomůže skoncovat s bolestí zdravě a účinně. A jak to vlastně funguje? Začíná se důkladným vyšetřením, aby se správně určila příčina potíží. Díky tomu je možné cílené ošetření. Přístroje MTT jsou dva. Jeden je zaměřený na posílení bederní části a druhý na horní, krční část páteře. Tyto přístroje jsou speciálně upraveny tak, abyste díky nim docílili izolovaného a kontrolovaného tréninku hlubokých autochtonních svalů v okolí páteře.

Metoda tréninkové terapie

Po celou dobu terapie jste pod dohledem opravdových odborníků, kteří přesně poradí a navedou na správné provedení cvičení. Díky této terapii můžete dokonce zlepšit stav po výhřezu plotýnky a v některých případech může vést až k odstranění potíží. Pokud zakročíte včas, můžete se vyhnout operaci, což je na rozdíl od MTT velmi riziková záležitost.

Léčebný pobyt s MTT

Jediným místem, kde si můžete dopřát úžasnou lázeňskou péči včetně MTT je hotel Pyramida ve Františkových Lázních. Na tomto místě plném odpočinku, relaxace a hlavně nové naděje pro vaši páteř, si můžete zvolit z několika lázeňských balíčků.

Tyto balíčky nabízejí zážitek v podobě jedinečných lázeňských procedur a medicínské tréninkové terapie, což je kombinace, která vám pomůže od bolesti zad a páteře natrvalo.

V hotelu Pyramida využívají přírodní léčivé zdroje a vychutnat si můžete i velmi pěkné prostředí i okolí hotelu. V nabídce balíčků naleznete například výběr podle vážnosti potíží s vašimi zády. Například dvoudenní zkušební balíček, dvoutýdenní balíček na výrazné snížení problémů, anebo třítýdenní balíček na komplexní léčbu zad s dlouhodobým účinkem.

Hotel PyramidaLázeňské a wellness pobyty

Pokud ale máte chuť vyrazit jen za lázeňskými procedurami, můžete si vybrat z nabídky skvělých pobytů zaměřených například na ženy, na manažery nebo na seniory. Wellness balíčky vám zase nabídnou odpočinek, vitalitu nebo zbavení se stresu.

Užijte si poklidnou atmosféru lázní a okolní přírodyTen nejlepší čas

Teď je navíc ten nejlepší čas, můžete si pobyt nadělit pod stromeček anebo ho darovat někomu, o kom víte, že ho opravdu potřebuje. Krásný a zároveň praktický dárek je na světě a vy můžete vkročit do roku 2016 s předsevzetím, že už vás nikdy nebudou bolet záda.Čtěte na Medicínu:

Co a jak často cvičit?

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Dopřejte si ten nejlepší zelený čaj – japonský Matcha

Jezte zdravě, vaše tělo to pozná