Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Zpříjemněte si podzim lázněmi!

Jak se zbavit podzimních depresí a neustálé únavy?Pošmourno, vlezlá zima, neustálá únava… To se většině lidí vybaví pod slovem podzim. Právě v tomto období dostává náš organismus hodně zabrat. Přichází velké ochlazení, nepříjemné inverze a teplotní výkyvy. Přestože se o své tělo staráme, neměli bychom zapomínat na potřebný odpočinek a regeneraci.

Když přijdeme po práci domů, většinou se místo odpočinku navalí další povinnosti, domácí práce, péče o rodinu. Ne vždy se nám tak dostane zaslouženého relaxu po namáhavém pracovním dni. Každý den si říkáme „Tak zítra…“ a nakonec zjistíme, že jsme zase celý týden bez odpočinku. Pokud zůstaneme na víkend doma, hrozí, že se budeme snažit dohnat to, co jsme za týden nestihli. Nejlepším řešením je prostě odjet.

Kam ale takhle na podzim?

Opalovat už se opravdu nedá, na lyžování to také ještě není. No přeci do lázní. Konečně se někdo postará o vás a vy můžete všechno vypustit z hlavy. Na e-lazne.eu si vyberete z několika druhů pobytů, podle toho, co vám vyhovuje.

Konstantinovy lázně

Na obnovení psychických a fyzických sil je ideální týdenní léčebný pobyt v Konstantinových lázních. Tento pobyt je určený pro dospělé všech kategorií. Bohatá zdravotnická péče a týden nabitý léčebnými procedurami a vás zaručeně postaví na nohy.

Příjemné procedury v Konstantinových lázních

Nechte se hýčkat při pobytu v Konstantinových lázních

Pokud patříte mezi seniory, je pro vás báječnou volbou pobyt pro seniory v Jáchymově. Dostane se vám zde procedur jako bylinkové koupele, parafínové zábaly, masáže a další. Můžete si také zacvičit aqagymnastiku, navštívit saunu nebo solnou jeskyni. Navíc se můžete těšit na výborné jídlo, a to v podobě polopenze.

Lázně Jáchymov

Luxus a pohoda v Jáchymovských lázních

Harmonizace a úleva celého organismu. To je to, co nabízí komplexní léčebný pobyt v lázních Vráž. Užijete si zde masáže, oxygenoterapii, rašelinové obklady nebo perličkové koupele. Spousta péče pro vaše tělo i duši.

Léčebný pobyt ve Vráži

Hoďte podzimní chmury za hlavu a vyrazte na pobyt do lázní, váš organismus vám poděkuje!Čtěte na Medicínu:

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Hýčkejme si naše srdíčko

Granátové jablko. Připravte si z něho domácí šťávu!

Bylinné čaje: přírodní řešení mnoha zdravotních problémů