Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Zdravé matrace pro každého

Kvalitní zdravotní matrace nemusí být vůbec drahá

Všichni dobře víme, že kvalitní matrace je stěžejním pilířem zdravého spaní. Že si drahou matraci nemůžete dovolit? Dobrá matrace nemusí být vůbec drahá! Vyberte si z bohaté nabídky matrací s vynikajícím poměrem mezi kvalitou a cenou!

Velký výběr je základ
Pokud nechcete význam zdravého spánku podcenit, doporučujeme pořizovat kvalitní matraci tam, kde je opravdu z čeho vybírat. Každému vyhovuje jiný typ a materiál, někdo upřednostní matrace pěnové, z paměťové pěny, jiný pružinové, taštičkové, latexové či z BIO - antialergických pěn.
Stejně tak je důležité, mít možnost výběru ze široké nabídky kvalitních potahových tkanin od levných až po luxusní, pratelné, bohatě prošité, snímatelné, či s antialergickou úpravou. Ve specializovaném internetovém obchodě s matracemi Matrace-store.cz jsme ve všech směrech objevili výběr, o jakém se nám nesnilo.

Certifikované zdravotní matrace

Certifikované zdravotní matrace
Na své si zde přijdete i v případě, že je pro Vás synonymem zdravého spánku zdravotní matrace neboli ortopedická matrace. V nabídce e-shopu totiž nechybí ani certifikované matrace, které skutečně (ne jak je tomu v případě některých prodejců, které zdravotnost matrace pouze deklarují) prošly náročnými klinickými testy, a mohou tak garantovat vyhovění veškerým požadavkům na zdravé spaní. Tyto matrace se testují i s ohledem na jejich ortopedické vlastnosti, aby mohly zaručit správnou konstrukci, optimální pro fyziologii lidského těla a zajištující těla dokonalou podporu a správné rozložení váhy. Díky tomu pak dochází během spánku k naprostému uvolnění svalů a páteře. Jejich majitelé se tak ráno budí odpočatí a plni energie do nového dne.

Kvalitní matrace za hubičku
Zdravě spát můžete, i když si budete dávat na noc hubičku na matraci za hubičku. Jak jsme slíbili v úvodu, najdou se i levné matrace, které splňují požadavky pro zdravé spaní, a mají dlouhou životnost. Ukázkovým příkladem vynikajícího poměru mezi kvalitou a cenou jsou matrace řady Medline vyrobené z prověřených pěn, dodávané včetně kvalitního prošitého, snímatelného, pratelného potahu, které se mohou pochlubit kladnými recenzemi mnoha spokojených zákazníků. Ohleduplné k našemu zdraví i peněžence jsou také matrace jednoho z největších českých výrobců, Purtex, s.r.o.

Levné kvalitní matrace

Jak vidíte, kvalitní matrace může mít mnoho podob. Jak z hlediska konstrukce a materiálu, tak i ceny. Myslete na své zdraví a vyberte si tu svou. Nezávisle na tom, kterou z matrací z e-shopu www.matrace-store.cz objednáte, dopravu až domů máte po celé ČR zdarma!

Dopravu máte zdarma po celé ČR

Přejeme Vám krásné sny. A abychom nezapomněli, součástí sortimentu jsou zde také matrace na míru, postele, rošty do postele a anatomické polštáře.Čtěte na Medicínu:

Opět volně dýchat, i to je možné…

Zelený zákal: prevence Vás může zachránit před slepotou

Jaká výchova je zdravá?

Zvětšení poprsí – malé kouzlo s velkým efektem