Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Prožijte perfektní Silvestr 2015

Užijte si luxus na SilvestraMěsíc se s měsícem sešel a blíží se nám podzim. Ten pravý čas, kdy si zamluvit místo na Silvestr 2015! Vyhněme se plašení a stresu z toho, že už je vše obsazené, a najděme to pravé místo, kde oslavíme Nový rok, jak se patří.

Už žádný nudný Silvestr!

Řekněme sbohem nudnému Silvestru doma u televize. Vždyť na gauči v obýváku s pytlíkem brambůrek můžeme strávit konec konců jakýkoliv večer. Silvestr a oslava Nového roku by mělo být něco neobyčejného, netradičního a měl by to být čas, který strávíme se svými blízkými v klidu a pohodě. Co ale podniknout, abychom zažili něco výjimečného a přitom si odpočinuli?

Užijte si péči a relax

Prožijte oslavy Nového roku v lázních!

Kdo nezažil, nepochopí. Představte si dokonalý lázeňský pobyt či wellness pobyt se Silvestrovskou tématikou. Šampaňské ve vířivce, masáž před večerní oslavou, relax po náročném večeru. Už tohle jsou velmi přesvědčivá lákadla. Není to ale všechno. Na výběr je totiž obrovské množství procedur, lázní i výhodných pobytových balíčků. Tak proč si neužít ty pravé lázně pro samoplátce právě na Silvestra?

Vyrazte třeba do krásné zimní krajiny Mšených Lázní

Kam se můžeme podívat?

Není vaše místo bydliště zrovna tím pohádkovým zimním královstvím, ve kterém se svátky vánoční a Nový rok slaví s náležitou atmosférou? Pak jste objevili další důvod, proč strávit tyto krásné dny plné radosti, odpočinku a pohodlí v jednom z lázeňských měst.

Vyrazit můžete například do překrásných Janských Lázní, kde si můžete kromě procedur užít také lyžování či snowboarding, a tak doplnit svůj silvestrovský program o něco navíc.

Lázně LibverdaPokud máte rádi pobyt s procedurami na horách, tak vám dopuručujeme Silvestrovský pobyt v Lázních Libverda, dále můžete navštívit Lázně Velichovky, či Františkovy Lázně. Silvestr v horských lázních Karlova Studánka. Na stránkách www.e-lazne.eu si vybere opravdu každý, protože míst, která nabízejí, je opravdu mnoho a můžete se pak řídit zkrátka podle toho, co máte rádi nebo co chcete kromě pobytu v hotelu, lázeňských a wellness služeb ještě dělat.

Relax ve vyhřátém bazénu Karlovy StudánkyNeváhejte a najděte ten pravý pobyt včas. Silvestr v lázních bude něco nového, jiného a kromě zábavy se můžete těšit také na pořádný odpočinek. Vaše tělo vám určitě poděkuje.Čtěte na Medicínu:

Červené víno a zdraví

Blefaroplastika - operace horních a dolních víček, jak probíhá?

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Bylinné čaje: přírodní řešení mnoha zdravotních problémů

Buďte krásnější s mandlovým olejem!

Balte děti do látky, ne do chemie!