Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Už víte, co koupit pod stromeček?

Co letos pod stromeček?Vánoce se blíží mílovými kroky a než se nadějeme, zase budeme plašit na poslední chvíli a vymýšlet originální dárky. Rok od roku je ale těžší přicházet s novými nápady a ponožky pod stromečkem nikdo rozbalovat nechce. Zkuste udělat radost jiným a sobě zároveň.

Vánoce jsou obdobím klidu a lásky a také příležitostí obdarovat své blízké. Najít dárek, který potěší a navíc je praktický, není vůbec jednoduché. Výhodou ale je, že se dá darovat nejen věc, ale také zážitek. Namísto pletené šály, hřejivých rukavic nebo teplých ponožek, můžete darovat víkendový pobyt. Co by bylo příhodnější, než dát pod stromeček skvělý Silvestr?Mšené lázněSpousta lidí zapomene včas objednat místo na Silvestra, a pak těsně před koncem roku panikaří, protože už je vše obsazeno. Kdo někoho takového nezná? Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Silvestrovský pobyt udělá radost vašim blízkým a rovnou můžete jet s nimi. Užijete si relax, vyčistíte hlavu, naberete síly do nového roku.Mšené lázněJak tohle vše ještě umocníme? No přeci pobytem v lázních! Kde jinde si odpočinout a zregenerovat tělo i ducha, než v krásné přírodě se spoustou příjemných procedur, dobrého jídla a pití a příjemné společnosti, kterou si sami vyberete. Na portálu e-lazne.eu najdete hned několik Silvestrovských pobytů v lázních, které vás jednoduše dostanou.

Rázem máte originální dárek a dovolenou v jednom.

A naše tipy? Vyzkoušejte Silvestrovský pobyt v Mšených lázních, kde si v pohádkovém prostředí užijete nerušeného klidu a pohody. Druhým favoritem jsou lázně Libverda, které nadchnou jak službami, tak fascinujícím okolím. Tak alespoň jeden dárek už máte z krku. :)Užijte si relax a pohoduČtěte na Medicínu:

Čaj maté povzbuzuje tělo i mysl

Dovolte nám představit vám časopis PHOENIX.

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne!

Hledáte kvalitu? Matrace PerDormire.

Jak vyzrát nad obavami, stresem a nejistotami?

Co dělat, aby trávení fungovalo správně jak má