Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Hledáte kvalitu? Matrace PerDormire.

Nejlepší službu Vám prokáže kvalitní matrace vyrobená z přírodních materiálů

Cítíte se ráno unavení a nevyspalí, přestože chodíte spát ještě před půlnocí? Poradíme Vám: Změňte matraci. Nejlepší službu Vám prokáže kvalitní matrace vyrobená z přírodních materiálů, protože je pro lidskou pokožku nejpřirozenější.

Proč přírodní matraci
Přírodní matrace se totiž tělu perfektně přizpůsobí, dokonale rozloží jeho hmotnost a zajistí anatomicky ideální polohu během spánku. Ideální poloha je základním předpokladem spokojeného spánku, neboť nenutí člověka, aby se během noci převaloval, a snižoval tak kvalitu spánku svého i toho, kdo s ním sdílí společnou ložnici. Matrace z přírodních materiálů tak zajišťuje dostatečný odpočinek během spánku, díky ní si ráno nebudete připadat jako rozlámaní, ale budete plní energie a chuti do nového dne.

Vhodné také pro alergiky
Mezi další přednosti matrací z přírodních materiálů patří, že jsou přirozeně hypoalergenní, antibakteriální a odolné proti roztočům. Co dále u těchto matrací oceníme, je, že jsou zcela prodyšné a naše tělo tak při spánku může přirozeně dýchat. Prodyšnost zároveň zajistí odvod potu a pomáhá předcházet vzniku plísní uvnitř matrace.

Garance zdravého spánku
Synonymem osvědčené kvality v segmentu přírodních matrací se staly matrace z líné pěny PerDormire, které garantují zdravý spánek nejen přírodnímu složení,ale také svou konstrukcí. Díky spojení těchto předností tyto matrace preventivně působí proti stresu a únavě.
Matrace PerDormire svými vlastnostmi odpovídají standardu zdravotní matrace, ovšem kvůli nezařazení do skupiny výrobků se zvýhodněnou sazbou DPH se u nás zdravotní nenazývají. Jejich kvalita a ortopedické parametry jsou však zaručeny certifikáty nezávislých zkušebních institucí.

Vynikající ortopedická opora
Velké oblibě spokojených zákazníků se těší matrace Genesi HD s mimořádně vysokým podílem přírodních látek, jejichž horní vysoce elastická vrstva z líné pěny Superelastic Soya se dokáže dokonale přizpůsobit tvaru těla a poskytnout mu tak výbornou ortopedickou oporu. Přírodní materiály uvnitř potahu s antibakteriálními a antiseptickými účinky pak udržují suché tělesné teplo a zajišťují tak maximální komfort.

Matrace Genesi HD

Výhody přírodního stříbra
Další zajímavostí ve světě přírodních matrací je matrace Egomind, která se díky obsahu stříbra pyšní vynikajícími antimikrobiálními a antistatickými vlastnosti, a zároveň schopností pohlcovat pachy. Dělitelný potah se čtyřmi držáky usnadňují manipulaci. Vysoký komfort matrace zajišťuje 3vrstvé jádro a 7 ortopedických zón. Stejně jako předchozí typ se také u této matrace líná pěna postará o optimální rozložení tlaku těla. Propracovaný systém větracích kanálků a lemů zlepšuje odvětrávání.

matrace Egomind

Vyberte si kvalitní matraci z přírodních materiálů také Vy. Zdravý spánek je základním pilířem našeho zdraví. Více o přírodních matracích PerDormire najdete na stránkách www.perdormire.cz.Čtěte na Medicínu:

Kondice v těhotenství

Skladba potravy ovlivňuje úspěšnost početí

C.I.C. metoda – cesta ke zdraví třetího tisíciletí

Detoxikace – očista lidské paměti