Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Přírodní cesta ke kvalitnímu sexu

Získejte zpět svůj apetit
Zdroj foto: pixabay.com

Pravidelný a kvalitní sex je nejen základem fungujícího vztahu, ale také pomáhá uvolnit stres a napětí, zlepšuje fyzickou kondici a celkově působí velmi dobře na náš zdravotní stav. Myslím, že vám nemusím vyprávět všechny důvody, proč může být sex skvělý. V dnešní uspěchané době plné workoholismu, emancipace a nezdravého životního stylu se ale problémy s erekcí stávají čím dál tím častější.

Okolní vlivy

Muži se často potýkají s neustálým stresem z práce. Stres je nepřítel nejen pro naše zdraví, ale také pro sexuální život. Ať už je problém s erekcí jako takovou nebo se sexuální výdrží. Na těchto problémech velmi dobře pracuje také únava, nezdravé jídlo, nedostatek pohybu či psychické potíže. Obzvláště v této době se ženy snaží muže překonávat jak profesně, tak ve volném čase. Stále více žen dokazuje mužům, že je vlastně nepotřebují. Ale dámy, musíme si také uvědomit, že chlapi jsou pohlaví sice silné, ale také citlivé a občas potřebují, abychom je nechali být pro nás hrdiny, zachránci a tím, čím my být nemůžeme. Zatímco my ženy můžeme prakticky pořád, u můžu už je to složitější.

Vigol vás vrátí do hry

Proč přírodní cesta?

Pokud nedokážeme změnit svůj životní styl, pak většinou saháme po různých pomocnících. Pravdou ale je, že většina těchto afrodiziak nebo přípravků na zkvalitnění erekce je na základě chemickém, cože není pro tělo určitě nic prospěšného. Při častém používání se pak musíme obávat vedlejších účinků nebo například úpadku účinků.

Doplněk stravy Vigol je ale něco zcela jiného. Vigol je totiž 100% přírodní přípravek, který napomáhá nejen kvalitní erekci a větší výdrži, ale také zbavuje stresu, únavy a příjemně nabudí. Přírodní látky, které tento přípravek obsahuje, jsou samy o sobě účinné, když se ovšem spojí, vytvoří velmi intenzivní kombinaci a působí velice rychle. Nemusíme se navíc obávat vedlejších účinků nebo nepříznivých vlivů.

Přírodní doplněk stravy - Vigol

Co je vlastně na Vigolu tak skvělé?

Tento přípravek obsahuje bylinu Maca, která zvýší libido a podpoří sexuální funkce. Maca také snižuje stres. Další velmi důležitou bylinou je Muira Priama, která podporuje zvýšení hladiny testosteronu, mužského hormonu, a také zlepšuje krevní oběh. Jistě už jste slyšeli o slavném hormonu štěstí. Muira Priama serotonin uvolňuje. Už jen tyto dvě byliny udělají velký kus práce, když k tomu přidáme ještě extrakt z Ginsengu, který stimuluje výkonnost nejen pohlavních žláz a má blahodárný vliv na organismus, je to teprve něco.

Další látky, které jsou ve Vigolu obsaženy, jsou Skornice a Kotvičník zemní. Pokud se o bylinky alespoň trochu zajímáte, jistě už jste slyšeli minimálně o blahodárném kotvičníku. Tato bylina údajně prodlužuje život až o několik let. Možná je to právě z toho důvodu, že vám napomůže k bohatému sexuálnímu životu, který také údajně prodlužuje život. Každopádně ruku v ruce je to ideální. :)

Kotvičník také výrazně prospívá sexuální aktivitě a plodnosti, zkvalitní totiž množství i rychlost spermií.

Zmiňovaná Skornice je výborná na revma a opary, nás ale zajímá spíše její skvělý vliv na potenci.

Život s Vigolem

Žijeme jen jednou, ale většinou máme životy dva. Jeden plný povinností a druhý ten, který chceme žít, ale mnohdy se nám to příliš nedaří. Na tom zakládá firma Zoilife. S Vigolem se zlepší nejen váš sexuální život a chuť do něj, ale celkově se budete cítit lépe, méně unaveně a zbavíte se stresu, ať už to zařídí bylinky, anebo váš obnovený apetit. Vigol můžete zakoupit na www.eshop.zoilife.cz.Čtěte na Medicínu:

Proč mají muži milenky?

Druhy stresu, které na nás působí

Revoluce v hojení

Spánek jako na obláčku