Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Spánek jako na obláčku

Víte, na čem spíte?Ložnice je místo klidu a odpočinku. Únik od všedního dne plného práce a povinností. Je to místo, kde hodíme starosti za hlavu, relaxujeme a v noci upadáme do říše snů. Napadlo vás ale někdy, jak moc je důležitá správně sestavená postel pro kvalitní spánek?

Každý z nás potřebuje místo, kde se bude cítit dobře. Kde bude moci vypustit všechny všední věci. Ložnice je takovým místem. V tomto pokoji se většinou snažíme zachovat atmosféru klidu a pohody. Není nic lepšího, než zabořit se po únavném dni do měkkých peřin a konečně dát svalům odpočinek.

Abychom tento pocit mohli každý večer zažívat, správná postel je samozřejmostí. Většina lidí už doceňuje důležitost matrace, která vyhovuje jejich potřebám a vyberou například matraci za hubičku. Volí správnou tvrdost a materiál. Ano, matrace je určitě základem. Pravdou ale je, že stejně tak důležitý je i rošt a samotná postel.

Správná matrace je základ

Ve správné kombinaci pak vytvoříme opravdové království snů, do kterého si rádi půjdeme odpočinout.

Je mnoho variant a druhů, které můžeme dát dohromady. Záleží samozřejmě na tom, co nám vyhovuje a kolik do toho chceme investovat. Velkým štěstím je, že se dají rošty i matrace sehnat opravdu za hubičku a navíc z pohodlí domova.

Zvolte ten správný roštStačí si sednout k počítači a naklikat si na www.matrace-store.cz to, co se nám nejvíce líbí. Nejen že tam seženeme širokou škálu matrací, ale můžeme si vybrat i z roštů do postele, např. laťových, polohovacích lamelových a dokonce zde najdeme i postele z masivního dřeva.

Samotná postel je také důležitá

Záleží už pak jen na nás, jaké druhy zkombinujeme a jak si postele přizpůsobíme. Tento internetový obchod navíc zaručí vysokou kvalitu za nízkou cenu a příjemně překvapí akčními nabídkami.

Nepodceňujme designZamysleme se, na čem spíme. Myslíte, že věnujete své ložnici dostatečnou pozornost? Měli bychom si uvědomit, že je to místo, kde se musíme cítit dobře jak fyzicky, tak psychicky. Nabíráme zde energii do nového dne. Měli bychom se zde cítit sami sebou. Věnujme tedy pozornost každému detailu a vytvořme si správné zázemí pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek.Čtěte na Medicínu:

Babské rady na bolest ucha

Červená řepa a zdraví

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Ananasová šťáva

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Dejte jednou pro vždy sbohem bolesti zad