Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Dejte jednou pro vždy sbohem bolesti zad

Nezvykejte si na bolest, zbavte se jíV současnosti trpí na bolesti zad čím dál více lidí. Spousta z nás už si na bolest tak nějak zvykla a problémy zkrátka neřeší, anebo přetrpí. Měli bychom si ale uvědomit, že problémy s páteří nám mohou přivodit nejen nepříjemnou bolest v zádech, ale i v jiných částech těla. Co dělat pro to, aby to neskončilo operací? Ta by totiž měla být opravdu poslední možností.

Bolest signalizuje, že je v našem těle něco špatně a není tu proto, abychom ji přehlíželi. Pokud nás bolí záda, může to být hned z několika důvodů. Nejčastějším problémem je špatné držení těla a ochablé hluboké svalstvo v okolí páteře. Dokonce i lidé, kteří cvičí pravidelně a žijí aktivně, často zapomínají právě na autochtonní svaly a posilují pouze ty povrchové. Ty jsou sice velmi pěkné na pohled, ale funkci našeho těla zas tak moc nepřidají.

Špatným cvičení, některými sporty zatěžujícími pouze jednu stranu těla nebo častým sezením u počítače mohou vznikat také svalové dysbalance, které potom zapříčiňují svalové spasmy. Jedno se přidává k druhému a z banálních bolístek pak mohou vzniknout i strukturální problémy, chronické bolesti zad či onemocnění páteře.

Medicínská tréninková terapie

Pokud však zakročíme včas a svěříme se do rukou odborníků, můžeme předejít nebo dokonce napravit vyhřeznutí ploténky, dále předejít operacím, či větším potížím. Tajemství spočívá v MTT, tedy medicínské tréninkové terapii.

Je to velice účinná metoda, jejíž výsledky jsou doloženy výzkumy z Evropy i USA. Díky této terapii je pacient uveden do posílení příslušných svalových partií pod dohledem odborníků. Terapeuti jsou přímo proškoleni na MTT a tím je garantována ta nejvyšší kvalita péče. Pomohou Vám se správností cviků, se zdravou mírou i s motivací.

Terapeuti Vám pomohou cvičit správněNejdůležitější část terapie je prováděna na posilovacích přístrojích, které jsou sestaveny tak, aby napravily přesně ty problémy, které potřebujeme. Jeden je specializovaný na posilování hloubkového svalstva krční páteře a druhý na posilování hloubkového svalstva bederní páteře.

Specializované stroje

Posilování na specializovaných přístrojích je doprovázeno lázeňskými a relaxačními procedurami, které poskytuje Hotel Pyramida. Můžete si vybrat hned z několika balíčků, které udělají dobře tělu i duši.

Postaráme se o Vás v příjemném prostředí

Také když trpíte migrénami, pískáním v uších, příčina může být v krční páteři.

Pečujme o své zdraví, a pokud registrujete jakýkoliv z uvedených problémů, neváhejte navštívit odbornou pomoc a pustit se do terapie, než bude riziková operace posledním řešením. Získejte zpět svůj balanc, vitalitu a zdravý životní styl.Čtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Co a jak často cvičit?

Čaj maté povzbuzuje tělo i mysl

C.I.C. metoda – cesta ke zdraví třetího tisíciletí

Bolí vás záda?

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!