Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Revoluce v hojení

Vyzkoušejte sílu mořeUž žádné jizvy, dlouho se hojící rány a nepříjemné opary či akné. Řekněme společně NE všem neduhům na našich pokožkách! Revoluční a vyzkoušená novinka ActiMaris bude brzy nejpoužívanější výrobek v domácnostech dnešní doby. Ani Vám by neměl chybět v lékárničce.

ActiMaris výrazně urychluje hojení akné, aftů, oparů, infekčních koutků, odřenin, drobných poranění, jizev, zánětů ústní dutiny, vředů a dekubitů. Účinnost spočívá v síle aktivního kyslíku a mořské soli, které společně účinně čistí, desinfikují a prokysličují pleť rány a záněty jak na kůži, tak i na sliznici.

Co je větším důkazem, že výrobek funguje, než zkušenosti spokojených zákazníků?

Akné

Po dvou měsících pravidelného používání jsem se zbavila všech problémů, které mě trápily x let! Ať to bylo akné na zádech, obličeji nebo krku.

Andrea Šulganová, Plzeň

Opravdu to funguje, moje akné se mnohem rychleji hojí. Ráno a večer pleť ošetřím roztokem Sensitiv a poté na případné pupínky nanáším gel. Pupínky se už tolik nedělají, a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Čekala jsem s napětím na ActiMaris a začala testovat hned, jak dorazil. Musím uznat, že čistější plet jsem neměla už léta.

Nejprve jsem použila desinfekční roztok, pokožka trošku pálila asi ta sůl, po té jsem nanesla gel a čekala s napětím, jak to dopadne. Po asi třech dnech už byly změny viditelné pouhým okem. Pupínky téměř zmizely. Jsem nadšená a tyto přípravky už doma nikdy nesmí chybět. Určitě vřele doporučuji.

Některé komentáře z portálu Ženy s. r. o. opravdu dokazují, že ActiMaris funguje i na problémy, které přetrvávají několik let. Pokud bojujete s akné a stále nevyhráváte, máte konečně naději na vítězství.

Afty, opary 

Trpím na afty, takže jsem se po doručení balíčku mohla ihned pustit do testování. Gel má hodně tekutou konzistenci, vůně je typická dezinfekční, skoro jako Savo, ale důležité jsou samozřejmě výsledky. Už druhý den nebylo po aftu ani památky. Jelikož má výrobek široké uplatnění, určitě v naší lékárničce bude mít své místo.

Jelikož trpím na afty a i na opary v nose, na testování jsem se těšila. Opar zrovna díkybohu nemám, ale aft na sebe nenechal dlouho čekat a udělal se na vnitřní straně spodního rtu. Tak jsem ho potírala gelem a za dva dny už byl téměř zahojený.

Velká péče v malém balení

Odřeniny, poraněná kůže 

Manžel má často z práce poraněné ruce, různé drobné řezné rány a popáleniny či škrábance. Po použití ActiMaris se mu vše rychleji hojí.

Syn se pěkně poranil při tělocviku a měl hodně sedřená záda, tak jsem mu dávala obklady z ActiMaris Sensitiv roztoku a na noc ještě mazala ActiMaris gelem stačilo pouhých 5 dní a po odřenině skoro žádné památky. To je vážně úžasný. Od teď už bude mít ActiMaris místo v naší domácnosti napořád.

A pokud stále nevěříte, že tento přípravek zabírá či máte jiné pochyby, můžete se přesvědčit na stránkách www.actimaris.cz. Zde je i fotogalerie od našich spokojených odběratelů, kteří ActiMaris mají již domě ve své lékárničce. Více se také dozvíte ve videu z Receptáře prima nápadů. Nezoufejte a vyzkoušejte sílu moře.

Hojení přírodouČtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Alergie na chlad skutečně existuje

Babské rady na mykózu

Babské rady na chřipku

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Buďte zdravější bez chemie!