Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Fantastický přístroj Laxman: za 20 minut chytřejší, zdravější a výkonnější.

Prim. MUDr. Jan Cimický: ,,Jsem přesvědčen, že AVS přístroje posunují do budoucnosti hranice psychické kondice. V dnešní době bych je doporučil téměř každému.”

Přístroj s neuvěřitelnými účinky vyvinuli ve spolupráci s NASA němečtí vědci. Laxman stimulací mozku světlem a zvukem zlepšuje snad všechno, na co pomyslíte. Od sexuální apetence až po samoléčbu Parkinsona. Laxman a podobné ,,psychotechnologie” překonávají běžné představy o tom, jaké může mít člověk schopnosti, pokud využívá plnou kapacitu mozku.

Na ovládací jednotce si vyberete program, například: ,,Rychlé odstranění únavy.” Nasadíte si sluchátka a speciální brýle a zapnete start. Zvuky ze sluchátek a světlo v brýlích vysílají určitou frekvenci, která mozek a celý organismus přeladí do požadovaného stavu - v tomto případě stavu bez únavy. Stejným způsobem dosahuje Laxman asi čtyřiceti dalších účinků: zbavuje stresu, depresí, nespavo-sti, špatné koncentrace, odstraní bolest, zregeneruje po fyzické námaze, uzdravuje z několika nemocí. To vše navíc rychle.

Působení je tak silné, že podle výzkumu uvádí polovina uživatelů, že účinky ještě předčily jejich očekávání. Bylo by to jako vystřižené z Matrixu, nebýt faktu, že vývoj této technologie trval 40 let a podíleli se na něm i dva nositelé Nobelových cen.

Technologie Laxmanu, nazývá se AVS = audiovizuální stimulace, byla poprvé použita v kosmickém výzkumu. Thomas Budzinski, PhD., šéfpsycholog NASA a Pentagonu (1980-86), říká: ,,Cílem prvního projektu bylo zjistit, zda světelně zvukové stimulační přístroje mohou zvýšit bojové nasazení, ale tato teorie se nepotvrdila. Druhý projekt byl ale úspěšný: piloti byli po použití přístroje o 34% soustředěnější, nepodléhali v akci tolik stresu a měli daleko větší psychickou výdrž. Pokračovali jsme ve vývoji této technologie AVS až do roku 1986, kdy jsme ji odtajnili.

Plní energie, stále s dobrou náladou, odolní proti stresu a únavě, schopní se učit třikrát rychleji. Tomu se říká nadstandardní psychická odolnost a s Laxmanem ji získáte. Navíc velmi rychle.

Laxman si získal za krátkou dobu mnoho příznivců mezi lékaři (začali jej používat například některé fakultní nemocnice), ale zejména mezi samouživateli. Ostatně právě těm je určen. Pořídil si jej například topmanagement firmy Coca-cola v americkém Denveru nebo české osobnosti Ivana Gottová, Helena Brabcová, Tomáš Klus, několik vrcholových sportovců. Laxman má ale také nevýhodu: časovou náročnost. Jeden program totiž trvá zhruba 20 minut. Mě stačilo k dosažení výborných výsledků použití obden, ale byl to nezvyk udělat si na sebe 20 minut času. Nakonec jsem nelitoval: takhle dobře jsem se necítil už roky a to jsem vyzkoušel zatím jen relaxační programy. Doporučuji Laxman vyzkoušet (zdarma v centrech Galaxy nebo si jej za poplatek půjčit domů). Tyto psychotechnologie mají schopnost posouvat hranice výkonnosti a tak nějak prožít život lépe.

Jan Ritich
Kontakt: www.psychowalkman.cz / www.galaxy.czČtěte na Medicínu:

8 dobrých důvodů, proč pít vodu s citronem

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Trápí vás špatný spánek? Víme, čeho se vyvarovat!