Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Zákroky plastické chirurgie v oblasti obličeje patří mezi nejžádanější

Také máte rádi pohádky, protože v nich dochází ke kouzelným proměnám? Ze žáby na prince nebo z ošklivého káčátka na krásnou labuť? Pak Vás jistě potěší, že kouzelnou proměnu můžete zažít na vlastní kůži. Ve spánku hlubokém, jako má Šípková Růženka, nebudete vnímat ani provádění náročnějších zákroků.

Dokonalý vzhled tváře
Tvář má tu velkou nevýhodu, že její nedostatky nelze tak snadno zamaskovat jako nedostatky ostatních částí těla, a proto zákroky plastické chirurgie v oblasti obličeje patří mezi nejžádanější vůbec. Velmi častým výkonem jsou plastické operace očních víček a obličeje - facelift, které dokáží výrazně omladit vzhled obličeje a nahradit tak unavený dojem příjemně svěžím výrazem, což je především pro dámy velmi důležité. Co dále dodá ženskému vzhledu na atraktivitě, to je rozšíření úzkých rtů. Operace se provádí z vnitřní strany rtu, a proto výsledné jizvy nejsou viditelné. Plastická chirurgie pomáhá pacientům zvýšit sebevědomí také operacemi nosu, uší a dalších částí obličeje. A komu kazí vzhled chudá koruna krásy, ten může využít metody robotické transplantace vlasů, ambulantního zákroku s vynikajícími výsledky. Většina plastických operací obličeje se provádí v místním znecitlivění, nebolestivě, ambulantně.

Plastika obličeje a krku - Facelift PŘED a PO

Plastika očí, očních víček PŘED  a PO 

Prsa podle Vašich představ
Větší, menší a čím dál častěji také pevnější poprsí je snem stále většího počtu žen, takže roste poptávka po plastice prsou. Vedle augmentace (zvětšení prsů pomocí implantátů) je v poslední době velmi žádaná modelace prsů neboli mammaplastika, která pomáhá zvýšit sebevědomí maminkám po porodu a ukončení kojení. Klinika LaserPlastic nabízí svým klientkám také možnost úpravy dvorců a bradavek. Provádí i zmenšení prsou u mužů. Díky metodám plastické chirurgie můžeme mít dnes ňadra podle svých představ.

Zvětšení prsou – Augmentace PŘED a PO

Břicho, ruce, nohy
Mateřství si často vybere i další daň na ženské postavě, a to v oblasti břicha. Naštěstí také na to má plastická chirurgie svou metodu. Abdominoplastika pomáhá maminkám vrátit se k postavě, kterou měly před otěhotněním, a to i v případech, kdy ani diety ani trápení v posilovně nepřinášejí uspokojivé výsledky. Rozestouplé břišní svaly se zpevní sešitím, přebytek kůže se odstraní, a pak přichází čas vrátit se k dvojdílným plavkám. K dokonalému vzhledu pacientek dále může přispět odstranění křečových žil a případně také odsátí tuku na pažích a nohou.

Plastika břicha – Abdominoplastika PŘED a PO 

Intimní zákroky zvyšují sebevědomí
Intimní zákroky zvyšují sebevědomí nejen pánům, ale také dámám. Plastická operace stydkých pysků neboli labioplastika se provádí jak z estetického, tak z funkčního hlediska. Tedy už nejen prsa mohou mít současné ženy podle svých představ. Jde o nenáročný zákrok prováděný v krátké celkové anestezii. Tato partie se obecně dobře hojí a stehy se samy vstřebají.

Dejte sbohem chrápání
A když už jsme se dotkli intimní oblasti, nesmíme zapomenout zmínit ještě jednu citlivou záležitost, a to chrápání. Nežádoucí zvuky vydávané během spánku představují nejen společenský, ale také zdravotní problém. Naštěstí moderní medicína dokáže nepříjemné obtíže pacientů odstranit jednoduchým bezbolestným zákrokem prováděným ambulantně. Odstranění chrápání neboli uvuloplastika trvá přibližně 20 minut. Estetická medicína tedy dnes nepomáhá jen v oblasti zlepšování zevnějšku, ale také v případech, kde to není přímo vidět.

Více o možnostech plastické chirurgie a dalších metodách estetické medicíny, včetně laserové a estetické dermatologie, najdete na stránkách specializovaného zdravotnického zařízení www.laserplastic.cz, známého nejen vysokou kvalitou poskytovaných služeb, ale také bezkonkurenční komplexností a šíří své nabídky. Zvyšte si zde své sebevědomí i Vy!Čtěte na Medicínu:

Video z výroby biokosmetiky INLIGHT aneb když věda voní bylinkami

Jak se vyznat v sortimentu zubních past

Rakytníkový olej – revitalizační krém tradiční čínské a tibetské medicíny

8 dobrých důvodů, proč pít vodu s citronem