Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Užijte si tu pravou valentýnskou romantiku

Chtěli byste zažít na Valentýna něco jedinečného a příjemného a domácí romantika už je pro vás nuda? Zajeďte si se svou drahou polovičkou do lázní. Užijete si pohodu, relax, péči a zároveň máte z krku dárek.

Valentýn je často velkým dilema. Co pořídit za dárek, který ukáže, že nám na tom druhém záleží a zároveň vymyslet, co na tento zamilovaný den naplánovat. Zkuste sfouknout dvě mouchy jednou ranou. Představte si, že o vás na Valentýna někdo pečuje, užíváte si společnost svého partnera a z vašeho dárku je rázem i zážitek, na který spolu budete velmi rádi vzpomínat. Valentýnský lázeňský pobyt se vám třeba natolik zalíbí, že se stane vaší každoroční tradicí a vy tak můžete vystřídat destinace, balíčky a procedury.

Valentýnské lézeňské pobyty

Vyzkoušejte například Valentýnský pobyt Lázně Mšené, kde se vám dostane úžasného balíčku pro samoplátce. Vychutnáte si společnou masáž, saunu a šampaňské. Dámu potěší voňavá švestková lázeň a zábal a pán si zase může vychutnat lázeň pivní a také chmelový zábal končetin. 

Lázně Mšené

Nebo si užijte Romantický pobyt pro dva v Lázních Jáchymov. Tam vás čeká relaxační aromakoupel s lahví sektu, úžasná večeře při svíčkách a pozdní snídaně s donáškou do postele. Odpočinete si u thajské masáže nebo masáže lávovými kameny. K dispozici budete mít vířivku, saunu i bazén, a také si můžete posedět v solné jeskyni.

Lázně Jáchymov

Další skvělou variantou je Akční 4 denní pobyt ve Vráži. Zde si pohovíte v relaxační bylinné nebo pivní koupeli, čeká vás zábal dle vlastního výběru, kde můžete volit mezi medem, čokoládou či konopím. Také uvolníte ztuhlé svaly při příjemné masáži zad a vibrační masáži chodidel. Pro sportovce je k dispozici fitness i bazén. K zážitkům přibyde také prohlídka sídla Lobkowiců s výkladem.

Lázně hotel Vráž

Jste singl?

Pokud jste singl, nezoufejte. Krásného Valentýna v lázních můžete strávit s kamarádkou či kamarádem nebo vytáhněte na výlet jednoho ze svých rodičů. Určitě ocení vytržení ze stereotypu a užije si s vámi očistu těla i duše. 

Valentýnské, romantické i jiné akční pobyty najdete na www.e-lazne.eu.Čtěte na Medicínu:

Česnek a citron posiluje imunitu a čistí organismus

Co byste měli udělat pro kvalitní a zdravý spánek?

Co dělat, aby trávení fungovalo správně jak má

Co jste nevěděli o doplňcích stravy?