Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Co jste nevěděli o doplňcích stravy?

Potravinové doplňky se stále více dostávají do našich domácností a snažíme si díky nim doplnit chybějící látky. Není žádným tajemstvím, že potraviny v dnešní době už nejsou to, co bývaly. Odkud se tedy tyto látky berou? Existuje vůbec doplněk, který opravdu plní svou funkci?

Když se s výzkumem a vývojem potravinových doplňků začalo, nastávala otázka, kde vzít potřebné látky a vitamíny, aby splňovaly svou funkci a tělo je nevyloučilo. Díky tomu, že zelenina a ovoce jsou nyní pěstovány způsobem, že mají 10x méně nutričních hodnot, než jak tomu bylo před dvaceti lety, je jisté, že potřebné živiny v nich chybí. Farmaceutické a potravinové firmy s těmito problémy potýkaly velmi dlouho a neúspěšně. Jejich řešení bylo, nahradit látky chemicky.

Zlom ve vývoji

V roce 2006 přišla velká změna. Velmi pozitivní průlom v tomto odvětví měla na svědomí agentura NASA ve spolupráci s firmou AmeriSciences. Začali totiž společně pracovat na potravinovém doplňku pro astronauty. AS10-Life je určený přímo pro zvláštní výživu astronautů během náročných příprav a také v průběhu samotných letů. Trvalo 6 let, než bylo možné zajistit maximální biodostupnost produktu.

Původně se k veřejnosti dostat vůbec neměl, ale pro své výjimečné účinky ho NASA uvolnila i pro civilní využití.

A co vlastně AS10-Life je?

Jde o vysoce účinný antioxidant, který nabudí imunitní systém, čímž snižuje riziko onemocnění. Dále také zvyšuje fyzický fond a výkonnost. AS10-Life je výborným pomocníkem při rekonvalescenci a po dlouhých, vleklých nemocech.

AS10-Life

Obsahuje všechny vitaminy, které naše tělo potřebuje.

Vyrábí se ze 100% přírodních surovin, a to ze „superovoce“ pocházející z amazonského pralesa. Také obsahuje patentovanou složku antioxidantů od NASA.

Biodostupnost (podíl požité látky, kterou je Váš organismus schopen vstřebat) činí u AS10 Life neuvěřitelných 95% a navíc je absorbuje za pouhé 2 hodiny! U ostatních doplňků a vitamínů na trhu - pokud tedy vůbec nějaké nutriční prospěšné látky obsahují - dosahuje biodostupnost max. 50% (a i toto malé množství Vaše tělo z větší části vyloučí). S AS 10 Life máte tedy jistotu, že vynaložené peníze a obsažené látky budou plně využity.

Právě tyto vlastnosti činí AS10-Life natolik výjimečný a důležitý. Máte jistotu ověřeného a vědecky velmi propracovaného produktu. Více se o něm dozvíte na www.as10life.cz.

Konec chemikáliím

Pokud užíváte doplňky stravy, zkuste se přesvědčit, jak jsou vyráběny, co obsahují a jak dlouho ve vašem těle opravdu vydrží. Dejte sbohem chemickým náhražkám a udělejte pro své tělo něco opravdu dobrého.Čtěte na Medicínu:

Deprese, nemoc této doby

Co možná nevíte o dýni

Do nového roku bez bolesti

Mějte svou medikaci pod kontrolou