Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Mějte svou medikaci pod kontrolou

BENU PLUS Léková kartaLékárny BENU úspěšně spustily 1. 11. 2015 rozšířený věrnostní program BENU PLUS Léková karta. Tento program je na českém lékárnickém trhu jedinečný v mnoha ohledech. Velkou výhodou je poradenská telefonní linka a zákaznický systém benefitů, který je postavený na čtyřech speciálních výhodách. Léková karta navíc zaujme i novým designem.

Začátkem měsíce listopadu se začaly vydávat nové BENU Lékové karty spolu s uvítacími balíčky s detailním popisem věrnostního programu včetně uvítacích slevových kuponů na vybrané produkty.

A co BENU PLUS přináší?

Zákaznický program přinese klientům nejen benefity v podobě čtyř základních výhod, ale také možnost získat více individualizovaných akčních nabídek. V budoucnosti plánují lékárny BENU program rozšířit. Těšit se můžete na speciální kupony k volnočasovým aktivitám všech druhů, slevy na doplňky stravy, speciální potraviny a zdravotnické potřeby.

Jaké jsou zmiňované čtyři výhody?

1. Hlídá nevhodné kombinace léků, které užíváte!
2. Můžete se po telefonu 7 dní v týdnu poradit s odborníkem!
3. Za vaše nákupy vás pravidelně odmění!
4. Sdružuje členy vaší rodiny do jednoho účtu!

Léková karta - zdraví pod kontrolou

Výhody BENU PLUS

Prostřednictvím Lékové karty sledují odborníci historii vaší medikace, což zabrání tomu, abyste užívali nevhodnou kombinaci léků, která by mohla být nevhodná nebo dokonce nebezpečná.

Jedna utracená koruna se rovná jednomu bodu na vašem osobním nebo rodinném účtu. Body můžete využít hned několika způsoby. V pravidelném vyúčtování, které vám zašleme poštou či e-mailem, budou vždy na míru připravené výhodné nabídky a slevy.

BENU poradenská linka je pro vás k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hodin na telefonním čísle 212 812 812. Můžete zde konzultovat své potíže se specialisty.

Léková karta vám umožní sdružit členy rodiny do jednoho účtu. V případě, že si zřídíte rodinný účet, v lékárnách se vás zeptají, pro koho právě nakupujete, aby byla správně zaznamenána léková historie jednotlivých členů Vaší rodiny. Body, které zá nákupy získáte, se ukládají na společný účet, a tak můžete společně snáze dosáhnout zajímavých slev a výhodných nabídek.

Jak kartu získáte?

BENU Léková karta je pro vás připravena v jakékoliv lékárně BENU. Stačí pouze vyplnit formulář. Na výběr máte 170 lékáren po České republice.

Tímto jedinečným programem lékárny BENU nabízejí jedinečný, moderní a nový přístup k prevenci a medicínské péči.Čtěte na Medicínu:

Heřmánkový čaj, víte jak nám prospívá?

Nejlepší prevencí jsou čisté ruce

Hubněte bez dřiny!

Chcete se zbavit vrásek, povadlé pleti nebo upravit postavu?