Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Hubněte bez dřiny!

Znáte ten pocit, kdy se podíváte do zrcadla a kroutíte sami nad sebou hlavou? „Takhle už to dál nejde!“ Řeknete si, ale den poté se přistihnete, jak večeříte knedlíky. Jenže, co dělat, když prostě nemáme čas cvičit, protože chodíme z práce pozdě večer, nebo nám to nedovolí zdraví? Říká se, že strava a pohyb jsou základ a jedno bez druhého nejde, ale co když ano? Systém asistovaného hubnutí® svými výsledky dokazuje, že ano, že to jde i bez sportu!

Obezita, nebo pouze nadváha, mají v našich životech velmi dominantní roli. Jakmile trpíte nadváhou, přináší to sebou další a další potíže. Váš zdravotní stav se zhoršuje. Funkce orgánů, fyzická a psychická únava, stres. To vše spolu souvisí a mnohdy je to pouze špatnou stravou. Systém asistovaného hubnutí je metoda, která umí zhubnout nadváhu jen pouhým jídlem a to bez sportu. Je nadějí pro všechny před operacemi, po operacích i dalšími postiženími.

Jak to funguje?

Tento program se zaměřuje na zdravou a správnou stravu tak, abyste si mohli dopřát i své oblíbené potraviny, které tady nejsou prohřešky, a není třeba mít výčitky. SAH je promyšlený tak, aby tato jídla pracovala pro tělo, ne proti němu. Redukce váhy je založena na tom, co jíte, a přebytečná kila mizí tím, že jíte správné jídlo ve správnou dobu. Dosáhnete tak zdravého způsobu hubnutí bez jojo efektu. SAH je v podstatě biochemie v praxi a všechny potraviny jsou funkční! Systém asistovaného hubnutí je velice prospěšný také tehdy, pokud máte špatný krevní obraz, zdravotní obtíže kvůli nadváze nebo potřebujete zhubnout kvůli operaci.Nebudete na to sami!

SAH spočívá hlavně v individuálním přístupu klienta a jeho terapeuta. Záleží samozřejmě na tom, jakou variantu si vyberete, terapeut je tu pro vás jak pro poradenství, tak i denně v průběhu celého hubnutí. Když mluvíme o terapeutovi, mluvíme o opravdovém diplomovaném specialistovi. Ne o člověku, který dělal celý život zedníka a během 3 týdnů se stal „specialistou“ na zdravou stravu.

A co děti?

SAH dokonce řeší i dětskou obezitu. Nadváha u dětí je totiž něco, s čím se musí pracovat velmi opatrně, ale určitě je třeba ji odstranit. Dnes bohužel není pravda, že by děti z obezity vyrostly. Naopak – jejich problémy se prohlubují.

Díky nadváze v dětství totiž mohou vzniknout následky na celý život. SAH, s dohledem rodičů, pomůže dítěti k jídelníčku takovému, aby mělo dostatek živin pro růst, ale zhublo na zdravou váhu.

Pokud si stále nejste jisti a chcete se dozvědět o této metodě více, stačí si domluvit konzultaci, anebo se zařadit do Systému. Kontakty a více informací najdete na www.asistovane-hubnuti.com.Čtěte na Medicínu:

Prevence, proč je tak důležitá?

Bolesti břicha, kdy se začít bát?

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Konzumace avokáda prospívá našemu srdci

Proč nám nadváha škodí?

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách