Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Estetika

Krásný úsměv? Použijte bělení zubů v pohodlí domova

Toužíte po krásném úsměvu? K němu patří i zářivě bílé zuby. Že je nemáte dokonale bílé? To vůbec nevadí! Nové a šetrné bělení zubů White Pearl je tak snadné, že ho zvládne v pohodlí domova úplně každý.

Novinka v omlazování pleti: Zlaté nitě

O liftingu zlatými nitěmi mnoho z nás už slyšelo, málokdo si ale přesně dokázal představit, co se pod tímto pojmem skrývá. Dlouhou dobu byly zlaté nitě jako pomoc při stárnutí pleti spíše luxusním a exotickým mýtem, který k nám šířily zahraniční časopisy a weby. To už ovšem dnes neplatí, protože se tato unikátní procedura konečně dostává i do České republiky.

Jak si pojistit účinek homeopatické léčby? Nepijte kávu a změňte zubní pastu

S českou společností se dějí v posledních letech velké změny. Více přemýšlíme a nasloucháme svému tělu, jsme otevřeni i dosud vysmívaným názorům, jsme schopni přijímat méně tradiční teorie. Celkově se máme radši, s čímž souvisí i skutečnost, že více dbáme o své zdraví – běžně se zajímáme o složení potravin a kosmetiky, stejně jako o léky a jejich alternativy.

Vyzkoušejte mýdlo z čistého olivového oleje

Léčivé a pečující účinky oliv už jsou velmi dobře známé. Olivový olej se používá v kuchyni běžně a kosmetika vyrobena z této blahodárné plodiny je velice oblíbená. Většina z těchto přípravků však obsahuje různé přidané složky, které už nemusejí na naši pokožku působit tak pozitivně. Poznejte tradiční mýdlo z olivového oleje, které má historii.

Buďte krásnější s mandlovým olejem!

Chcete se pyšnit mladistvou pletí zářící zdravím? Mít sametově hebké rty? Nádherné vlasy i řasy? Pevné nehty? Mandlový olej spojí všechny střípky krásného vzhledu do jedné mozaiky. Vyzkoušejte jeho účinky na vlastní kůži a všichni to na Vás poznají.

Zvětšení poprsí – malé kouzlo s velkým efektem

Sníte o bujnějším dekoltu? Díky moderním metodám plastické chirurgie nemusíte zůstávat u pouhého snění. Pokud se svěříte do péče profesionálních odborníků, můžete se již brzy pyšnit poprsím podle svých představ a užívat si nošení letních modelů, šatů s výstřihem, tílek a plavek.

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Chcete se pyšnit krásnou zdravou pletí a zachovat si mladistvý vzhled co nejdéle? Používejte osvědčený přípravek, na který nedají řecké ženy dopustit již po tisíciletí – panenský olivový olej. Sama antická bohyně krásy, Afrodité, vděčila za svůj vzhled právě tomuto elixíru. Nikoli ropným derivátům, které používáme dnes.

Plasmaterapie – omlazení vlastní krví

Recepty, jak zastavit proces stárnutí a obnovit mladistvou krásu, hledají lidé již od nepaměti. Současná moderní medicína využívá celé řady rafinovaných omlazovacích metod, liftingem počínaje a operací očních víček konče. Novinkou v oboru plastické chirurgie se stala unikátní metoda omlazení pleti vlastní krví – plasmaterapie.

Zpátky ve své kůži

Opakovaná těhotenství, náhlá ztráta hmotnosti v důsledku stresu, vítězství nad velkou nadváhou anebo prostě jen působení času... Stačí jen jeden z těchto faktorů a najednou si ve své kůži připadáte jako v oblečení po starším sourozenci. Pokud cvičení ani zpevňující krémy nepomáhají, řešení najdete ve Formé Clinic.

Kéž by rovnátka nebyla vidět!

Po neviditelnosti rovnátek touží většina jejich nositelů. Je také Vaším snem, aby nevzhledné drátky rovnátek nehyzdily Váš úsměv? Víme, jak si jej splnit. Neviditelná rovnátka Invisalign nejenže nejsou vidět, ale mají i mnoho dalších předností.

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Také máte rádi pohádky, protože v nich dochází ke kouzelným proměnám? Ze žáby na prince nebo z ošklivého káčátka na krásnou labuť? Pak Vás jistě potěší, že kouzelnou proměnu můžete zažít na vlastní kůži. Ve spánku hlubokém, jako má Šípková Růženka, nebudete vnímat ani provádění náročnějších zákroků.

Rakytníkový olej – revitalizační krém tradiční čínské a tibetské medicíny

Už po staletí vědí léčitelé tradiční čínské a tibetské medicíny to, co nyní objevují farmaceutické společnosti ze Západu. O blahodárných účincích rakytníkového oleje není pochyb a potvrzují jej i vědecké studie. Pojďte se s námi dnes podívat, jak může rakytníkový olej pomoci i Vám.

Jak se vyznat v sortimentu zubních past

S výběrem zubní pasty si většina z nás hlavu příliš neláme. Nejčastěji sáhneme po takové, která je právě v akci, anebo po té, kterou známe z reklamy. Ne vždy se je však naše volba ideální. Především ti z nás, kteří trpí zvýšenou citlivostí nebo kazivostí zubů, obnaženými krčky či přecitlivělostí na fluor, by měli výběru pasty věnovat zvýšenou pozornost.

Kdy plastika není rozmar?

Ženy, které se rozhodnou pro plastickou operaci, mají různé motivace. Chtějí prsa větší nebo menší, ale vždy taková, jaká nemají. Častými klientkami klinik plastické chirurgie jsou maminky menších dětí, které nejsou spokojené s tím, jak se jejich poprsí změnilo vlivem těhotenství a kojení. A pak je skupina žen, kterým příroda nadělila nesourodě, tedy jeden prs větší než druhý.

Video z výroby biokosmetiky INLIGHT aneb když věda voní bylinkami

Běžná konvenční kosmetika, kterou nakupujeme v drogeriích a obchodech je vyráběná synteticky na automatizovaných linkách ve velkovýrobách, pokud jsou do ní vůbec přidávány přírodní složky, zpravidla jsou vyráběny uměle chemicky v laboratořích.

Omlazující účinky kosmetiky z arganu

Být co nejdéle mladá a krásná si přejí všechny ženy. Každá z nich však má svůj recept. Nejčastějšími ingrediencemi jsou přitom dostatek spánku, dodržování pitného režimu a používání kvalitní anti-age kosmetiky. Kosmetika z arganového oleje, který je dokonce považován za elixír mládí, v současnosti patří mezi vyhledávané omlazující přípravky.

Pomůže Vám liposukce?

Liposukce zní jako magické zaklínadlo v uších všech, kteří se potýkají s nadbytkem tělesného tuku. Komu by se nelíbila představa, že zajde na odsátí tuku, a bez diet, cvičení a dalšího trápení získá postavu blížící se vysněnému ideálu? Jenže tato metoda není vhodná pro každého.

Šedému zákalu lze předejít vhodnou stravou

Přestože šedý zákal postihuje především dříve narozené - touto oční vadou trpí více než dvě třetiny lidí po 75. roce, není neodvratitelným symptomem biologického stárnutí. Podle nejnovějších vědeckých poznatků lze šedému zákalu dokonce předejít složením stravy.

Dentální hygiena pomáhá předcházet zánětu dásní

Zánět dásní patří mezi nejčastější onemocnění dutiny ústní. Pokud chceme tomuto zdravotnímu problému účinně předejít, měla by být součástí naší péče o chrup také pravidelná dentální hygiena. Co je to dentální hygiena a jak se provádí? Jaké jsou příznaky zánětu dásní a co jej způsobuje? Jak často je třeba dentální hygienu provádět? A kolik takové ošetření stojí? Zeptali jsme se odborníka - dentální hygienistky Lucie Křížové.

Blefaroplastika - operace horních a dolních víček, jak probíhá?

Plastická operace očních víček není jen estetický zákrok, ale i léčebný. Vady očních víček mohou způsobovat únavu a bolesti očí nebo hlavy, slzení či zhoršování vidění. Operace očních víček mohou někdy všechny tyto problémy odstranit.
123