Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Kdy plastika není rozmar?

Kdy plastika prsou není rozmar?

Ženy, které se rozhodnou pro plastickou operaci, mají různé motivace. Chtějí prsa větší nebo menší, ale vždy taková, jaká nemají. Častými klientkami klinik plastické chirurgie jsou maminky menších dětí, které nejsou spokojené s tím, jak se jejich poprsí změnilo vlivem těhotenství a kojení. A pak je skupina žen, kterým příroda nadělila nesourodě, tedy jeden prs větší než druhý. Odlišnost od normy je vždy nápadná. Své o tom ví i Jana, která se s asymetrií prsů potýkala od puberty.

I kdyby od svého okolí stokrát slyšela, že rozdíl není nijak zvlášť vidět, Jana o něm věděla, a každý den si ho při oblékání a svlékání spodního prádla uvědomila. Rozhodla se pro zvětšení prsu ergonomickým silikonovým implantátem. Ten má výhodu v tom, že se svým kapkovitým tvarem dokáže přizpůsobit tělu a kopírovat přirozený pohyb ňader. Navíc, na rozdíl od starších typů silikonových implantátů, u tohoto nehrozí pocit tvrdosti výplně ani rotace. Na pražské klinice plastické chirurgie Brandeis Clinic pracují s nejmodernějšími materiály, které zaručují optimální výsledk, vysvětlila své klientce MUDr. Andrea Musilová, která operaci provedla.

Zvětšení prsou

Zákrok trval kratší dobu, než by to mu bylo v případě vložení silikonových implantátů do obou prsů. Jana byla překvapená, že po operaci ani v době rekonvalescence necítila téměř žádnou bolest, únavu a nebyla nijak omezena v běžném fungování. Sice musela nosit speciální prádlo, ale jako zásadní nepohodlí to nevnímala.

Hlavní byl výsledek, který předčil všechna její očekávání: „Konečně se nemusím stydět si vzít horní díl plavek nebo se svléknout. Mám z toho báječný pocit, mám najednou víc ráda své tělo!“

Chcete znát příběh Jany? Podívejte se na video!

Brandeis ClinicČtěte na Medicínu:

Omlazující účinky kosmetiky z arganu

Video z výroby biokosmetiky INLIGHT aneb když věda voní bylinkami

Cukrovka a její formy

Co ohrožuje naše plíce…