Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Psychologie

Proč muži neposlouchají

Ženy si často stěžují, že jejich protějšky vůbec neposlouchají, co jim říkají. Že Vás to také trápí? Nebuďte smutná, neposlouchat neznamená nemít rád. Neposlouchat je totiž pro většinu mužů naprosto přirozené. Ale proč muži neposlouchají?

Co dělat abyste předešli syndromu vyhoření

Nechuť, apatie, bezmoc. Pokud u sebe cítíte tyto příznaky, nejspíš trpíte syndromem vyhoření. Syndrom vyhoření je psychický stav, při kterém se cítíte vyčerpaní, nespokojení a nejste schopni se uvolnit.

Psychiatrie, spása nebo zhouba?

Co když si nejste úplně jisti tím, co vás trápí a kam vlastně máte jít?

Deprese, nemoc této doby

Deprese je stav psychiky, která se projevuje poklesem nálady a celkovými změnami chování.

Zkratové jednání

Častokrát se stane, že člověk zareaguje jinak, než měl původně v úmyslu. Agresivní člověk si zachová chladnou hlavu a klidný člověk se zachová zcela jinak. Vybouchne.

Jak se nezbláznit ze stresu

Znáte ten pocit, kdy se vám přes den nic nedaří, v práci nestíháte a nedej bože do vás ještě někdo vrazí na ulici? Začnete panikařit a dostanete se do stavu, ve kterém vás rozhodí naprosto vše? Cítíte se jako sopka před výbuchem? Vítejte v zajetí stresu.

Žárlivost, koření vztahu nebo kyselé jablko?

Žárlivost. Proč nás hlodá a proč vlastně žárlíme? Je to tím, že tak velice milujeme? Nebo je to tím, že si nevěříme a máme strach, že nám dotyčnou osobu někdo vezme? Pomůžeme si vůbec žárlivostí?

Proč mají muži milenky?

Proč? To je to první, na co se začne ptát žena, když zjistí, že její manžel nebo přítel má milenku. Nejprve se zeptá sama sebe, pak přijdou na řadu její kamarádky. Některé ženy dokonce položí tuto otázku také odhalenému nevěrníkovi. Ten však často nedokáže odpovědět. Nás ale zajímá, proč mají muži milenky?
12