Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Křupněme si zdravě se sušenkami Rej

Sušenky REJ jsou plné zdravých dobrotSnad každý má rád sušenky. Křupavou pochoutku ke kávě, na dobití energie nebo jen tak na chuť mezi jídly. Běžné sušenky ale obsahují spoustu cukru a pšeničné mouky. Existuje ale chuťově výborná varianta, která je zároveň i zdravá a myslí na vaši linii.

Co v nich křupe?

Sušenky Rej jsou specifické tím, že obsahují žitnou, grahamovou a ovesnou mouku a tím pádem se vyhneme právě tomu, co je na běžných sušenkách nejhorší. Také neobsahují TFA a ztužené tuky. Navíc se u nich nesetkáme ani s běžným cukrem, protože tyto sušenky obsahují 20g třtinového cukru na 100g, což je skvělá rovnováha chuti a zdraví.

Výbornou chuť jim dodávají také celozrnné cereálie a ještě k tomu jsou bohaté na vlákninu. Zkrátka samé dobré věci.

Na výlet ideální svačinka!

Znáte ten pocit, kdy se vám rozteče sušenka v kapse nebo v horku a vy ji pak vybalujete celou „opatlanou“? Ano? No tak na něj zase rychle zapomeňte, protože to se vám se sušenkami Rej prostě nestane. Navíc jsou baleny jednotlivě a tím pádem jsou skvělou variantou jen tak do kabelky, do tašky na cvičení nebo právě do té pověstné kapsy.

Jaké příchutě jsou nejlepší?

No přeci všechny! Každý si zkrátka vybere tu, kterou má nejraději, protože variant je mnoho. Od kakaových s ovesnými vločkami, grahamových s ořechy, přes kokosové až k máslovým s mlékem. Možností je spousta a zaručeně vás nezklamou.Každý podle svého gustaVíte, co jíte?

Pan Ing. Petr Havlíček, kterého známe z pořadu „Jste to, co jíte!“, to ví, a proto se tyto sušenky mohou pyšnit svou recepturou, která je právě jeho. No a jaké jiné sušenky by mohly být zdravé, než ty, na kterých se podílel výživový poradce? Tak hurá do prodejen Tesco nebo Globus, anebo jednoduše koukněte na E-shop. Více o těchto skvělých sušenkách na www.vitecojite.eu.Čtěte na Medicínu:

Dlouhodobá únava může být příznakem různých nemocí

Deprese, nemoc této doby

Co všechno ovlivňuje zdravý spánek

Chrupavka ze žraloka prospívá pohybovému ústrojí

Objevte tajemství houby nesmrtelnosti: Reishi

Když bolí záda na nové matraci