Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Který čaj bude Vašim blízkým chutnat?

Darujte výjimečný čaj v luxusním balení a nikoho neurazíteZdroj foto: ISIFA

Hledáte inspiraci na dárek pro své přátele, známé a blízké, ale nechcete jim věnovat již několikátou lahev vína v pořadí? Udělejte změnu a darujte čaj. Samozřejmě takový, který svou výjimečnou kvalitou a luxusním balením nikoho neurazí. Nejste si jisti, který jim bude chutnat? Pomůžeme Vám s výběrem.

Černý čaj – trefa do černého
Největší oblibě po celém světě se tradičně těší černé čaje, a to i navzdory rostoucímu zájmu o zelené čaje. Synonymem kvality se staly ručně sklízené i vyráběné čaje BASILUR. Není divu. Pravý cejlonský čaj ze Srí Lanky míchají skuteční čajoví mistři s bohatými zkušenostmi, kteří jej kombinují s rozmanitými příchutěmi a druhy ovoce či bylinek, a dávají tak vzniknout neobyčejné pestré nabídce, kde každý najde ten svůj.

Intenzivní chuť cejlonského čaje
Jestliže máte obavu, že se nedokážete přesně trefit do chuti obdarovaného, darujte čistý černý čaj třeba v designu čajové knihy nebo v elegantní plechové dóze. Bohatá intenzivní chuť cejlonského čaje neobyčejně lahodí chuťovým pohárkům, očím pak jeho zlatavá barva.

Čistý cejlonský čaj

Ovoce a květiny zjemní nebo osvěží
Pokud toužíte uspokojit chuťové pohárky milovníka jemných chutí, doporučujeme vsadit na kombinaci černého čaje se smetanou a jahodami nebo s poupaty růží. Naproti tomu chuť černého čaje dokážou příjemně osvěžit citrusové nebo jiné exotické plody.

Varice černých čajů Magic Fruits

Černozelené spojení
Obdarovaní, kteří rádi a často přijímají návštěvy, ocení variace černých a zelených čajů, z nichž mohou dát ostatním na výběr. Je libo jahoda a kiwi nebo symbióza maliny a šípku? Anebo jiná příchuť? Stačí si vybrat. Černozelený mix čajů samozřejmě potěší také všechny čajové gurmány a příznivce chuťových experimentů. (Jen pro úplnost dodejme, že součástí nabídky čajů BASILUR jsou samozřejmě také zelené čaje, čisté i s příchutěmi.)

Variace černých a zelených čajů v dárkovém balení

Krásné balení potěší oči
Neoddělitelnou součástí čajového dárku BASILUR je luxusní balení. Nádherné krabičky obvykle udělají největší radost našim maminkám nebo babičkám. Pokud tedy ještě nemáte dáreček k Svátku matek, víte, kde ho hledat. Čajové menu na stránkách www.caje-mixtee.cz je opravdu pestré, takže si zde jistě vyberete.

Dobrá rada na závěr
A ještě rada na závěr. Pokud si ani po přečtení našich tipů nebudete jisti, který čaj zvolit, vyberte takový, který chutná Vám samotným. Můžete se pak dvojnásobně těšit na každou návštěvu obdarovaného.Čtěte na Medicínu:

Omlazující účinky kosmetiky z arganu

Objevte lahodnou chuť a povzbuzující účinky zeleného čaje

Protonová revoluce v léčbě ozařováním

Prevence před civilizačními chorobami? Pomůže vodík