Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Nebojujte s menopauzou, zkuste medicinální houby

Provázejí vás nepříjemné příznaky menopauzy? Trápí Vás PMS nebo bolestivá menstruace? Přestaňte polykat chemii a vyzkoušejte medicinální houby. MycoMeno pomůže vašemu tělu zvládnout tyto hormonální stavy díky síle přírody. 

Hormonální změny

S hormony bojujeme v podstatě celý život. Někdy bychom je nejraději úplně vyškrtli. Největší hormonální změny u žen probíhají v době dospívání, v těhotenství a v době menopauzy. Ženy v přechodu se musejí potýkat s mnoha nepříjemnými příznaky. Mezi některé z nich patří změny nálad, podrážděnost, nervozita, deprese, poruchy spánku a s nimi související slabost a únava. Často se setkáváme také s bolestí hlavy a podbřišku. Od těchto příznaků může pomoci správná kombinace medicinálních hub a bylinek, která se nachází v doplňku stravy MycoMeno.

Co je MycoMeno? 

Tento přírodní preparát obsahuje složky, které se vzájemně doplňují a tvoří unikátní a vysoce účinný produkt pro zdraví a pohodu ženy. Medicinální houby Cordyceps a Reishi jsou již samy o sobě velmi účinnou kombinací. Cordyceps například posiluje ledviny a plíce a používá se při léčbě neplodnosti, může také řešit sexuální dysfunkce. Má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a imunitu. Reishi je známá také jako houba nesmrtelnosti, podporuje obranyschopnost, respirační systém, psychiku, játra a zdravý spánek. Je také skvělým doplňkem při léčbě rakoviny chemoterapií či radioterapií. Tato dvojice tvoří velmi silný základ a je doplněna o další látky, které jsou při menopauze velmi prospěšné. 

Cordyceps - medicinální houba

Červený jetel je známý pro své pozitivní účinky při menopauze, meduňku nám dávaly pro dobré spaní už naše babičky, je totiž výborná na uklidnění. Mateří kašička je známá tím, že podporuje hormonální rovnováhu. Skvělými doplňky pro tělesnou i duševní pohodu při menopauze jsou také včelí pyl, andělika čínská, muira puama, zelený čaj a ploštičník hroznatý, které jsou v MycoMeno také obsaženy. 

Reishi - medicinální houba

V době menopauzy se snižuje množství ženských hormonů a přináší s sebou zvýšený výskyt srdečně-cévních onemocnění, osteoporózy, nebo problémy s inkontinencí. Pokles hladiny hormonů zvyšuje také četnost infekčních zánětů, výtoků, či problémů s močopohlavním ústrojím. Proti těmto i výše zmíněným příznakům MycoMeno bojuje, napomáhá v jejich zmírnění, další progresi a v některých případech i úplnému zvrácení.

MycoMeno

MycoMedica 

Medicinální houby jsou používány při léčbě různých onemocnění po celém světě. O jejich účincích svědčí vědecké výzkumy i tradiční a čínská medicína. K výrobě produktů MycoMedica se používají extrakty medicinálních hub, což je mnohem vhodnější forma, než pouze sušený prášek. Extrakt je asi 20x koncentrovanější, a proto samozřejmě efektivnější. Produkty MycoMedica jsou doplněny o řadu bylinek, které se již po staletí využívají v bylinkářství západním i čínském. 

Pokud chcete o své tělo opravdu pečovat, zapomeňte na chemii a svěřte se do rukou medicinálních hub a léčivých bylinek. Více o tom, jaké kombinace hub a bylin na jaké neduhy působí, se dozvíte na www.mycomedica.cz.Čtěte na Medicínu:

Jak se stravovat?

Moderní biomedicínské metody mnohdy předčí standardní medicínu

Medicínské lasery současnosti: Trvalá epilace

Co jste nevěděli o doplňcích stravy?