Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Účinná přírodní pomoc při ženských intimních potížích

Zdroj foto: pixabay.com

Potkala jste muže, který vám totálně popletl hlavu. Stává se to v sedmnácti, třiceti i v padesáti. Vše se zdá být skvělé, už došlo i na sex. Co si budeme povídat, většinou ten první sex nebývá zrovna nejlepší. Ten nastane, až když se pár sladí. Ale namísto ladění řešíte problém – vaginální mykózu a s ní spojený výtok. Co teď rychle s tím?

Objednat se na gynekologii je samozřejmě rozumné řešení, objednací lhůta však bývá i několik dní, pak ještě čekání na výsledky výtěru a vy čekat nechcete. A ani nemůžete – jak byste to vysvětlila? Gynekologické potíže nejsou tématem na první schůzky. Naštěstí existuje rychlý a účinný pomocník, kterého je dobré mít doma stále preventivně v lékárničce. Femigel® od značky Australian Bodycare je přírodní vaginální gel speciálně vyvinutý pro udržení intimního komfortu ženy. Zajištuje správnou hodnotu pH a přirozenou mikroflóru ve vaginální oblasti, a to díky obsahu přírodního antiseptického oleje Tea Tree Australian BodyCare® v optimální a osvědčené 2,7% koncentraci. Olej Tea Tree omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek, a podporuje tak přirozené poševní prostředí. Je známý svými antimykotickými, antiseptickými, desinfekčními, analgetickými, antivirovými a zklidňujícími účinky. Vědecky dokázaná je jeho schopnost ničit organismy rodu Candida, které bývají původcem vaginálních mykóz.

Vlastnosti Tea Tree oleje jsou v Austrálii, odkud olej pochází, využívány odnepaměti a vědeckými studiemi byly jeho účinky poprvé potvrzeny už téměř před sto lety. Aby však byl přípravek s Tea tree olejem opravdu účinný, je potřeba, aby byl použit originální olej, tj. ten z australské rostliny Melaleuca, obsahující 15 konkrétních složek, z toho alespoň 35 % terpinen-4-olu. U značky Australian Bodycare si můžete být kvalitou a originálním původem Tea Tree oleje naprosto jisti.

Femigel s Tea Tree

Femigel® vás dostane z mnoha nepříjemných situací

Femigel® se doporučuje používat nejen při potížích s výtokem, ale i při jiných subjektivních obtížích, jako je pálení, svědění nebo pocit sucha. Jeho velikou předností je, že neobsahuje hormony, je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění.

Obáváte se prvního sexu s novým mužem? Takové pocity nejsou nijak výjimečné, zažívají je jak mladé dívky, tak třeba ženy, které byly delší dobu bez sexuálního partnera, nebo ženy v období menopauzy. Nepropadejte panice, Femigel® vám poslouží jako lubrikant a ochrání vás tak před mikroskopickými trhlinkami, které by se mohly stát bránou pro infekci. Jedete s novým partnerem na první dovolenou a víte, že vám voda v bazénu nebo horké počasí působí vaginální potíže? Sbalte s sebou Femigel®. Prodává se v praktickém balení 4 tub po 5ml, takže ho můžete mít diskrétně u sebe i na cestách. Máte za sebou léčbu antibiotiky? I ta mohou narušit správné poševní prostředí. Opět pomůže Femigel®. Ať už právě zažíváte novou lásku, procházíte hormonálními změnami nebo vám jiné životní situace způsobily vaginální potíže, na přírodní účinky Femigelu se můžete spolehnout.

Zakoupíte ho běžně v lékárnách nebo v e-shopu www.dkpharma.cz.Čtěte na Medicínu:

Chystáte se na dovolenou? Nezapomeňte na cestovní lékárničku

Ananasová šťáva

Zdraví, které chutná

Není žvýkačka jako žvýkačka