Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Zdraví, které chutná

Předcházejte nemocem a posilujte imunitní systém. Připravte si nápoj, který je vhodným doplňkem stravy právě v tomto období

Jak snadno a rychle dodat tělu potřebné vitaminy a minerály v tomto chladném podzimním období? Právě rozpustné šumivé tablety jsou výborným prostředkem k doplnění potřebných látek a k dodržování pitného režimu.

Předcházejte nemocem a posilujte imunitní systém. Připravte si nápoj, který je vhodným doplňkem stravy právě v tomto období, tedy při oslabení imunity, při zvýšené psychické i fyzické zátěži, po nemoci, prostě ve všech situacích, kdy potřebujete posílit Váš organismus.

Šumivé tablety z řady Revital jsou k dostání v ucelené řadě rozpustných vitaminů v široké škále ovocných příchutí, jako je například pomeranč, citron, grep, lesní jahoda, malina nebo černý rybíz. Nejen že si připravíte zdravý nápoj, navíc si na něm i pochutnáte a protože neobsahují cukr, jsou vhodné i pro diabetiky. Ke všemu obsahují vlákninu z kořene čekanky s obsahem inulínu, tudíž podporují také zdravé trávení.

Cítíte , že na vás něco leze? Zkuste Revital pro posílení imunity.

Revital posílení imunity
Šumivé tablety v rozpustné formě s vysokým obsahem čistého extraktu z echinacey, šípku a výtažku z divoké třešně aceroly. Posiluje přirozenou obranyschopnost těla, podporuje dýchání, působí protizánětlivě a snižuje únavu a vyčerpání.

Tento pomerančový Revital ve formě rozpustných tablet umožňuje rychlou přípravu studeného nebo horkého nápoje a rychlý nástup účinku.

Pomerančový Revital ve formě rozpustných tablet

Revital Vitamin C 500 nebo 1000 mg
Rychlý přísun vitaminu C je tradiční první pomocí při chřipce a nachlazení. Ovšem, pokud chceme těmto nemocem předcházet, je ideální ho užívat pravidelně. Posiluje imunitní systém a celkový stav organizmus. V jedné šumivé tabletě je 500 mg nebo 1000 mg céčka, tedy denní dávka. Je ideálním doplňkem stravy při např. chladném počasí, nemoci, stresu či sportu a můžete si ho vychutnat v příchutích lesní jahody, pomeranče nebo citronu.

Šumivé tablety Revital s příchutí lesní jahody

Revital MultiForte si můžete vybrat s komplexem 10 nebo 23 vitamínů a nepostradatelných minerálů. Udržuje správnou funkci kůže, svalů a nervové soustavy, přispívá k normální pevnosti kostí a zubů. Snižuje míru únavy a stresu, má vliv na normální funkci imunitního systému. Najdete s příchutí tropického ovoce nebo maliny.

Revital MultiForte ve dvou variantách s 10 nebo 23 vitamíny a minerály

Produkty z řady Revital jsou přirozeným pomocníkem pro posílení imunity a celkově dobré kondice organismu. Balení obsahuje vždy 20 šumivých rozpustných tablet a je k dostání v každé dobré lékárně nebo jako dárkové balení dvaceti balení na e-shopu.Čtěte na Medicínu:

Získejte pestrý jídelníček zdarma

Nejlepší prevencí jsou čisté ruce

Novinka v omlazování pleti: Zlaté nitě

Zdravě žít znamená zdravě dýchat!