Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Získejte pestrý jídelníček zdarma

Pestrý jídelníček přímo pro Vás!Stále se snažíte jíst správně, ale docházejí vám nápady na chutná a zdravá jídla? Už vás nebaví chroupat jen zeleninu a hladovět? Nechcete utrácet spousty peněz za poradce a osobní trenéry? Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděli ANO, pak je tento článek určený právě vám.

To, co nám dříve připadalo nemožné, se může nyní stát skutečností. Představte si, že zhubnete 10kg za 10 týdnů a nezaplatíte nic víc, než jídlo, které sami sníte. Na svůj jídelníček na míru nebudete čekat týdny, než ho někdo sestaví, abyste pak zjistili, že jste zaplatili za něco, co se vám vlastně vůbec nelíbí a nevyhovuje.

Jak to vlastně funguje?

Na portále pestryjidelnicek.cz vyplníte jednoduchý formulář, kde udáte základní údaje o své postavě a o tom, kolik byste si přáli shodit nebo naopak nabrat. Jídelníček si zde mohou vyžádat dokonce ti, kteří by rádi svou váhu pouze udrželi. Formulář se vás ptá pouze na základní otázky, které jsou podstatné pro sestavení správného jídelníčku. Vyplnění netrvá více, než dvě minutky. Za další dvě minutky už máte svůj jídelníček na emailu a můžete začít. Každý to zkrátka zvládne hravě ještě před snídaní a začít můžete třeba hned. Pokud se vám menu na daný den nelíbí, není problém. Tento chytrý systém vám totiž za okamžik vygeneruje i jinou variantu!

Za registraci a jídelníček nezaplatíte ani korunu.

Kdo to má na svědomí?

Mgr. Blanka Szabóová vystudovala management sportu a je majitelkou fitness centra. Je to také instruktorka skupinových lekcí a osobní trenérka. Specializuje se právě na tvorbu kvalitních komplexních jídelníčků na míru. Je to žena, která rozumí tomu, co dělá a dokáže vám tak správně poradit.Pestrý jídelníčekVěrnostní program

Už máte zdarma svůj jídelníček na míru, který si můžete i obměnit. Stále to ale není všechno. Stránka pestryjidelnicek.cz vám nabízí také možnost sbírat body ve věrnostním programu. Za pouhé používání webu získáváte body, které se připisují na váš účet, a můžete si za ně vybírat zajímavé odměny. Začněte jíst zdravě a správně a vaše výsledky se dostaví dříve, než byste čekali.

Tak co, už jste si objednali svůj jídelníček na hubnutí? Stačí kliknout na www.pestryjidelnicek.cz a můžete začít.Čtěte na Medicínu:

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Prevence před civilizačními chorobami? Pomůže vodík

Jaké jsou metody odstranění presbyopie?

Jak vyzrát nad obavami, stresem a nejistotami?

Buďte krásnější s mandlovým olejem!

ZBAVTE SE nekonečné ÚNAVY!