Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

ZBAVTE SE nekonečné ÚNAVY!

Dopřejte svému tělu detoxikaciPři detoxikaci probíhá očištění těla od škodlivých toxinů, solí a nežádoucích látek, které se z těla nedostanou přirozeným způsobem. Existuje řada nepravdivých mýtů, které mohou detoxikaci organizmu spíše zpomalit nebo v horším případě úplně znemožnit. Kde je vlastně pravda? Podívejme se na nejrozšířenější polopravdy a nepravdy zblízka.

Užívání projímadel

Jestliže chcete tělu ubrat nějaké to kilo navíc, rovnou zapomeňte na projímadla. Používání laxativ lékaři rozhodně nedoporučují, protože z těla odvádí vodu a důležité minerály. Tímto drastickým způsobem tělu spíše uškodíte, nežli mu prospějete.

Saunování

Sauna má údajně blahodárné účinky na zdraví člověka. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organizmu a snižuje výskyt různých onemocnění. Ovšem tato velmi příjemná forma relaxace sice výborně povzbuzuje imunitní systém, ale na detoxikaci má pouze pramalý účinek.

Dlouhý půst

Půst by měl trvat nejdéle tři dny, a to v době, kdy má tělo možnost odpočinku. Vyhněte se ovoci, jelikož má vysoký obsah fruktózy a zaměřte se raději na zeleninové šťávy. Neprodlužujte doporučený interval hladovky, aby se neprojevila slabost a nadměrná únava.

Chlorella

Očistěte své tělo bezpečně a účinně

Během půstu je doporučováno pít vodu dochucenou citrónem. Detoxikaci můžete podpořit vhodným doplňkem stravy z vaší nejbližší lékárny.

Velmi účinným detoxikačním prostředkem je sladkovodní řasa chlorella.

Má totiž blahodárný vliv na orgány, které očišťují organizmus – žlučník, játra a ledviny. Její vysokou koncentraci naleznete v unikátním doplňku stravy Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí chlorella, zelený čaj a kurkumin. Kurkumin má silné antioxidační účinky, stejně jako extrakt zeleného čaje. Tree3Chlorella pomáhá díky obsažené biomase chlorelly odstranit škodlivé látky a těžké kovy a zároveň posílit vitalitu organizmu.

Stačí pouze 2 tablety denně.

Doplněk stravy je k dostání v lékárnách, zdravých výživách, bylinářstvích nebo na www.tree3chlorella.cz .Čtěte na Medicínu:

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Rajčatová šťáva je prevencí rakoviny!

Melounová šťáva čistí, uzdravuje a zkrášluje!

Matcha tea – cesta z plantáže až do čajové konvice