Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Uzdravte se dříve, než onemocníte

Zbavte se parazitůzdroj foto:pixabay.com

Nemoc se stala součástí našeho života. Ať už jde o běžnou chřipku nebo o něco vážnějšího. Jak ale nemocem předcházet? Představte si, že zjistíte nemoc ještě několik měsíců předtím, než se projeví. Že to není možné? Ale je!

Kde to začíná?

Spousta z nás si neuvědomuje, s čím vším vlastně nemoci souvisí, jak se se před nimi bránit a co můžeme udělat proto, abychom se jim vyhnuli. Jistě už všichni známe preventivní léky a vitamíny, ale věděli jste, že 80 % nemocí začíná ve střevech? Bakterie, plísně a paraziti jsou spouštěč nemocí. Pravdou je, že pokud máte čistá střeva, je to základ vašeho zdraví. Hyperaktivita, bolesti břicha, nechutenství, únava... To vše může souviset.

Jak to zjistíme?

Naštěstí jsou způsoby, jak zjistit tyto potíže dříve, než vůbec stihnou začít. Testování biorezonančním přístrojem Oberon system Quantum zjišťuje přítomnost patogenů v těle, také únavu a slabost organismu. Oberon system Quantum pracuje na principu takzvané oscilační terapie. Přístroj rozlišuje signály patologické od fyziologických. Dokáže patologické změnit na fyziologické a tím harmonizuje organismus, posílí regulační systém a upraví ho. Dokáže také vyhodnotit procentuální účinnost určitého léku nebo doplňku stravy.

Přístroj dokáže také upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie a určit tak nemoc několik měsíců dopředu.

Jak tomu předejít?

Vybrat ten správný preventivní lék na imunitu není vůbec jednoduché. Ideálním řešením je Anti-parasite star. Tento doplněk stravy se pomocí velmi účinných látek na přírodní bázi postará, aby vaše tělo bylo očištěno od parazitů, plísní a bakterií. Působí antisepticky a protinádorově. Obsahuje 19 velmi účinných bylin a látek, jako například česnek, semena tykve, hřebíček nebo ořešák popelavý.

Starlife Cordyceps a Anti-parasite star

Pomůže získat vašemu organismu rovnováhu tím, že vytvoří prostředí pro užitečnou mikroflóru. Při detoxikaci je potřeba posílit imunitní systém, proto je dalším skvělým doplňkem stravy Starlife cordyceps, který je velmi účinným pomocníkem k získání vitality a imunity. Obsahuje houby a byliny, které jsou velmi důležité v dlouholeté čínské medicíně. Nejen že získáte zpět svou energii, také vám může prodloužit život. Skoncujte s častou rýmou, záněty a nepříjemnou bolestí bříška i u těch nejmenších.

Nečekejte, až budete nemocní, uzdravte se ještě předtím.

Oberon system quantumČtěte na Medicínu:

Nemoc, která není vidět - Crohnova choroba

Chrupavka ze žraloka prospívá pohybovému ústrojí

Máte problém s pamětí?

Černý zázrak Vám pomůže doplnit chybějící železo

Chia semínka - úžasná superpotravina pro Vaše zdraví

Podpořte svou imunitu pomocí fytoživin