Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Vyzkoušejte mýdlo z čistého olivového oleje

100% přírodní složení v tradičním olivovém mýdleLéčivé a pečující účinky oliv už jsou velmi dobře známé. Olivový olej se používá v kuchyni běžně a kosmetika vyrobena z této blahodárné plodiny je velice oblíbená. Většina z těchto přípravků však obsahuje různé přidané složky, které už nemusejí na naši pokožku působit tak pozitivně. Poznejte tradiční mýdlo z olivového oleje, které má historii.

Přírodní kosmetika je velmi populární. Je ovšem pravda, že ne každá kosmetika, která se tváří jako přírodní, taková opravdu je. Často se za krásným obalem schovává složení plné chemikálií a látek, které naší pleti a vlasům vůbec neprospívají. Proto je možná ten pravý čas zabloumat trochu hlouběji do historie a vyzkoušet přípravek, který má svou tradici a velmi dobrou pověst.

Představte si mýdlo, které se dá použít jak na pokožku, tak na vlasy a svým úžasným složením zaručí potřebnou vlhkost, pevnost, pružnost a jas.

Olivový olejToto úžasné tradiční mýdlo má již dlouholetou originální recepturu, je naprosto antialergické a obsahuje především čistý olivový olej. Dále v něm nalezneme pouze chlorid sodný a kyselinu citronovou. Úžasné je, že díky tomu, že je to v podstatě zmýdelněný olivový olej, obsahuje vitamíny A, D, E a K.

Olivové mýdlo

Továrna Papoutsanis má výsadní postavení v Řecku. Právě zde bylo mýdlo v roce 1870 poprvé vyrobeno. Díky své tradiční receptuře a vysoké kvalitě olivového oleje zabraňuje šupinatění kůže a jejímu vysušování, pálení či svědění.

Má dokonce hojivé účinky.

Napomáhá při léčbě zánětů, ekzémů nebo při odstranění parazitů, například vší. Dá se také využít na koupání našich domácích mazlíčků, a to právě díky svému antiseptickému složení.

Úžasná péče přírodního mýdlaZelené mýdlo z olivového oleje neobsahuje žádné přidané parfémy, vonné látky nebo barviva. Regeneruje kožní buňky a skvěle na něj reaguje také pokožka s kožními problémy. Toto originální olivové mýdlo se širokým využitím můžete zakoupit na internetovém obchodě www.spiritobchod.cz.Čtěte na Medicínu:

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Heřmánkový čaj, víte jak nám prospívá?

Grapefruitová šťáva předchází chřipce i rakovině

Když bolí záda na nové matraci

Dejte jednou pro vždy sbohem bolesti zad

Intenzivní chuť másla plná zdraví!