Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Řekněte „NE“ únavě a bolesti zad

Konec bolesti zadNení nic lepšího, než na chvíli vydechnout a hodit za hlavu starosti všedních dnů. Sbalit kufr a odjet někam, kde bude také jednou někdo pečovat o nás. Lázeňské pobyty jsou oblíbené snad v každém věku. Pohladí nás na těle i na duši a dodají potřebnou energii, kterou vkládáme do běžného života.

Tělo máme jen jedno a měli bychom se o něj náležitě starat. Unavené svaly je třeba nechat odpočinout. Ať už jsme jen unaveni ze všedního kolotoče, anebo máme zdravotní problémy. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů je bolest zad. Lázeňské pobyty nabízejí nespočet procedur, díky kterým se budeme cítit jako znovu zrození a na bolest můžeme zapomenout.

Hotel PyramidaHotel Pyramida je jedním z nejkomplexnějších lázeňských zařízení v západních Čechách. Nachází se v úžasném prostředí, kde si můžeme vychutnat čerstvý vzduch a překrásnou přírodní scenérii. Svým klientům nabízí výhodné pobytové balíčky, ze kterých si mohou zvolit právě ten, který jim nejlépe vyhovuje. Proto si zde přijde na své opravdu každý. Navíc můžeme využít i slevových akcí a dopřát si tak opravdový luxus za přijatelnou cenu.

Krásná příroda

Vybrat si můžete z velmi zajímavé nabídky. V současné době hotel Pyramida poskytuje speciálně upravené pobyty. Například balíček Beauty qeen, který je vyloženě určený k odpočinku ženy. Procedury a péče, kterou balíček obsahuje, přiměje každou ženu cítit se jako královna. Dále zde nalezneme také pobyty pro seniory, kteří chtějí stále žít aktivním životem, anebo pro manažery. Ti si málokdy najdou čas na odpočinek a pár dní v tomto zařízení je může doslova znovu postavit na nohy.

Vyberte si třeba balíček pro senioryV čem je tento hotel zvláštní? Kromě úžasných minerálních koupelí, bahenních zábalů či masáží, se zabývá také takzvanou MTT. Medicínská tréninková terapie je technika léčby zad, která dosahuje výjimečných výsledků. Je to především proto, že jste po celou dobu vedeni terapeutem. Ten vás provede cvičením na dvou specializovaných přístrojích.

Tyto přístroje jsou uzpůsobeny tak, abyste posilovali především hluboké svalstvo a zpevnili okolí páteře. Zároveň se soustřeďují i na posílení okolních svalů, aby nedocházelo k dysbalancím.

Tato terapie je velice efektivní a navíc doložena výzkumy nejen v Evropě, ale také v USA. Díky velmi individuálnímu přístupu a neustálému dohledu je pacient kontrolován, aby vše prováděl správně a léčba postupovala tak, jak má. Terapeuti jsou proškoleni přímo pro MTT a tím je garantována vysoká kvalita. Konečně se můžete zbavit bolesti zad jednou provždy.

Užijte si relaxPokud vás trápí únava, jste vyčerpaní a vaše tělo potřebuje pauzu, neváhejte mu ji dopřát. Relaxace je důležitou součástí zdravého životního stylu. Nepodceňujme regeneraci a věnujme pozornost sami sobě.Čtěte na Medicínu:

Babské rady proti nespavosti

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Čaj maté povzbuzuje tělo i mysl

Ananasová šťáva

Bolí vás záda?

8 dobrých důvodů, proč pít vodu s citronem