Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Matrace TEMPUR – inovativní, moderní, pokrokové

Dopřejte si klidný a nerušený spánekKlidný a nerušený spánek po celou noc je snem snad každého z nás. Některé věci ovlivnit nemůžeme, ale je možné pro svůj spánek udělat maximum. Matrace TEMPUR představují řešení. S matrací TEMPUR totiž poznáte rozdíl.

Zdravý spánek a nejvyšší kvalita Materiál TEMPUR vyvinula původně americká NASA pro své účely, pro kosmonauty, kterým měl pomoci zmírnit tlak při startu. Jak se ukázalo, jde o zcela jedinečnou vlastnost, které se nyní využívá i při výrobě matrací a polštářů.

Unikátní TEMPUR dokáže dokonale zkopírovat lidské tělo pod vlivem jeho teploty. Tím poskytuje pohodlí, pevnější podporu, přizpůsobuje se křivkám a váze těla. Na rozdíl od matrací s z klasické líné nebo paměťové pěny Vás ale zároveň podepře v místech, kde to Vaše páteř potřebuje.Dopřejte tělu polohu, kterou potřebujeMatrace TEMPUR se vyrábějí se ve třech pocitových variantách (pevnější, měkká, pružná) a třech výškách v každé řadě. Navzájem se tedy dají bezproblémově kombinovat a navíc doplnit i o další produkty z uceleného spacího systému.

Také polštáře TEMPUR v následné reakci na tělesné teplo a váhu, poskytují optimální pohodlí a podporu pro hlavu a šíji, a zabraňují tak ztuhnutí šíjových svalů a zmírňují chrápání. Polštář je možné vybrat podle své nejčastější polohy při spánku. Nutno říci, že polštáře jsou hypoalergenní a potahy je možné sejmout a vyprat.Polštáře TEMPURTEMPUR Breeze – matrace nové generace

Jedinečnost technologie matrace TEMPUR Breeze spočívá v systému odvětrávání. Ten je tvořen patentovaným materiálem TCM (TEMPUR Climate Material) a speciálním 3D potahem, který je možné sejmout a vyprat. Tak je docíleno odvádění nadbytečné vlhkosti, podpory proudění vzduchu, zlepšování mikroklimatu a zajištění klidného a osvěžujícího spánku.

Matrace TEMPUR Breeze jsou nabízeny v několika variantách tvrdosti a dokoupit lze ze stejné řady také polštáře.

Matrace TEMPUR BreezeProdukty TEMPUR si můžete pořídit v jedné z 18 prodejen ProSpánek (www.prospanek.cz).Čtěte na Medicínu:

Dřevo má příznivý vliv na naše zdraví

Co možná nevíte o dýni

Dýňová semínka prospívají našemu zdraví

Kondice v těhotenství

Jahodová šťáva

Infrasauna - účinky na zdraví