Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Zdravě a zábavně s těstovinami Rej!

Výborné celozrnné špagetyVzpomínáte na písmenkovou polévku? Nostalgie, že? Nikdo mě nedonutil jíst zeleninu v polévce, dokud mi mamka neřekla, že bez té oranžové mrkvičky bude písmenko M smutné. A přestavte si, že by v té polévce plavala zvířátka!

Hravě a zdravě

Pokud chcete pro své dítko to nejlepší, ale zároveň mu rádi děláte radost, pak je pro vás ideální volbou zdravá a hravá strava od značky Rej. Bezvaječné těstoviny ve tvaru zvířátek jednoznačně vykouzlí úsměv na tváři vašich ratolestí, ať už jim je naservírujete v polévce nebo jako přílohu. Jestli vaši malí uličníci odmítají zeleninu, zkuste se jich zeptat, co bude v bříšku papat ta kravička a ten koník. Uvidíte, že se setkáte s úspěchem.

Náš tip: Uvařte těstoviny na skus, tedy al dente. Tím zachováte nutriční hodnoty. :)

Zvířátka Rej

Super zdravě

Víte, proč jsou celozrnné těstoviny super? Důvodů je hned několik. Jednak jsou celozrnné potraviny celkově zdravější už díky nízkému glykemickému indexu. Těstoviny Rej navíc obsahují optimální podíl bílkovin a vlákniny. Nikdy se nerozvaří a nelepí. Vyrábějí se ze semoliny, což je tvrdozrnná pšenice. Zvolit si můžete mezi penne, vřeteny nebo špagetami.

Náš tip: Celozrnné těstoviny Rej jsou úžasné pro přípravu těstovinových salátů! Mňam.

Celozrnné těstovinyA jak je ideálně připravit?

Pojďme si objasnit neustálé dohady o tom, jestli by se těstoviny měly vařit na čas, podle oka, pod pokličkou, bez pokličky… No jak to tedy je? Správná příprava těstovin je konečně odhalena. Ideální způsob, jak těstoviny uvařit je v osolené vodě bez pokličky a to tak, že dáte na 100g těstovin 1 litr vody. To zní jednoduše, že? A pro zvědavce: 150g uvařených těstovin odpovídá cca 60g těstovin v suchém stavu.

A na závěr skvělá zpráva.

Těstoviny Rej si můžete objednat z pohodlí domova, a to klidně hned na stránkách www.rejfood.cz. Pokud zadáte slevový kód medicin20, získáte navíc 20% slevu na všechno zboží z e-shopu! Akce platí od 1. do 30. listopadu. Tak Dobrou chuť.Čtěte na Medicínu:

Nadměrné pocení

Co dělat abyste předešli syndromu vyhoření

Očistou těla k uzdravení

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Není piha jako piha