Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Snídejte zdravě a chutně

Zdroj foto: pixabay.com

Často se říká, že snídaně je základem stravy. Den bez snídaně je tedy pro naše tělo něco jako dům bez základů. Pokud vynecháme to nejdůležitější, těžko můžeme očekávat nějaké výsledky. Většina těchto notorických (ne)jedlíků se vymlouvá na to, že na snídani nemá čas. Ve finále to ale dopadne tak, že později snědí, na co přijdou. Ideální variantou snídaně je proto něco, co je dostatečně vydatné, rychle hotové a energeticky odpovídající našim potřebám.

Jednou z nejoblíbenějších snídaní po celém světě je ovesná kaše na všechny možné způsoby. Pokud ale ráno vstáváme do práce, těžko si budeme každý den vařit čerstvou ovesnou kaši, bojovat s připalujícím se mlékem a vymýšlet dochucovadla, která jsou výživná, zdravá a našemu tělu opravdu něco dají. V neposlední řadě by nám mělo jídlo chutnat, abychom se měli každé ráno na co těšit.

OBEZIN přichází s novinkou, která vyřeší problém každého, kdo si na snídani zřídka udělá čas a nemá zrovna prostor k přípravě vydatného jídla. Základem těchto snídaní je přírodní, jemně mletá ovesná kaše, sušené odstředěné mléko a naprosté minimum cukru. Každou z těchto jemných, chutných kaší dotahuje do dokonalosti ručně krájené prémiové ovoce v BIO kvalitě. Ovoce navíc na rozdíl od jiného neobsahuje oxid siřičitý.

Co je ale na těchto kaších naprosto nejlepší, je doba přípravy. Hotovou směs zalijeme horkým mlékem nebo vodou, promícháme a za 2 minutky snídáme! Pokud vstáváte na poslední chvíli, můžete si snídani OBEZIN vzít jednoduše kamkoliv s sebou.

OBEZIN zdravá snídaně – 7 denní kúra

7 denní kúra

S těmito báječnými snídaněmi máte navíc možnost absolvovat vyváženou týdenní kúru, která vám pomůže usnadnit proces hubnutí, a díky rozmanitým příchutím se budete na každé ráno těšit, protože vás každý den bude čekat jiná kombinace ovoce a oříšků. Vybrat si můžete z variant Basic, Energy a Fruits. A jaké příchutě si můžeme dopřát?

Ananas a rozinky

Ananas je doslova přírodní spalovač tuků! Kromě spalování tuků má čistící a detoxikační účinky a brání zadržování vody. Rozinky nám dodají energii na celý den. Na rozdíl od sladkostí a sušenek obsahují jednoduché a snadno vstřebatelné cukry, především glukózu a fruktózu, kromě cukrů obsahují malé množství bílkovin a tuků. Nenajdeme v nich však žádné nezdravé nasycené tuky. Dodají nám také řadu prospěšných vitamínů – například vitamíny skupiny B a vitamíny A, E a C.

Mango a brusinka

Mango a brusinka

Mango má ze všech druhů ovoce nejvyšší podíl vitamínu A, je prospěšné pro diabetiky, protože jeho pozitivní vliv na oběhový systém pomáhá předcházet komplikacím, které vznikají v důsledku této nemoci. Při pravidelné konzumaci snižuje hladinu glukózy v krvi. Brusinky bojují proti nadváze zejména proto, že obsahují jen nepatrné množství cukru a mají vysoký podíl kyselin a vitamínu C. Obsahují flavonidy, anhocyaniny a kyselinu ellagovou, která má antioxidační a protinádorové vlastnosti.

Vlašský ořech a datle

Vlašský ořech a datle

Vlašské ořechy podporují látkovou výměnu a mají vhodný podíl vlákniny, bílkovin a tuků. Svou zemitou chutí perfektně doplní slaďoučké datle. Obsahují vitamíny E a B a řadu minerálů. Datle patří k vysoce energetickým plodinám. Jsou bohaté na minerály, dodají nám draslík, železo, hořčík, fosfor a vápník, ale také stopové prvky.

Chia a Goji

Semínka Chia se stávají celosvětovým hitem, napomáhají trávení bílkovin a obsahují hodnotné živiny, jakými jsou například kyseliny, minerální látky a antioxidanty. Chia semínka nabydou, a proto pomáhají předcházet hladu. V kombinaci s Goji tvoří velmi specifickou a originální chuť. Sušená kustovnice posiluje imunitu a snižuje cholesterol a cukr v krvi. Kromě jejích pozitivních účinků na hubnutí, obsahuje velké množství stopových prvků.

Kombinací je ale mnohem více, a proto si buďte jisti, že vás tyto snídaně jen tak bavit nepřestanou. Dopřát si můžete také například banán, jahodu, hrušku nebo borůvku.

S hotovými snídaněmi OBEZIN bude vaše ráno příjemnější, vaše tělo spokojenější a zdravější a váš život mnohem jednodušší. Tak už žádné výmluvy a dobrou chuť, pokud právě snídáte. :)Čtěte na Medicínu:

Dejte jednou pro vždy sbohem bolesti zad

Balte děti do látky, ne do chemie!

Kokosový olej – zdravý pomocník v kuchyni i v koupelně

Jak vůně ovlivňuje naše emoce?