Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Originální dárek: Zdraví a rovnováha

Darujte svým blízkým originální a zdravý dárekChcete darovat svým nejbližším originální dárek, ale jste s fantazií v koncích? Letos už nemusíte vymýšlet nic složitého a lámat si hlavu s kvalitním nápadem. Dejte pod stromeček, zdraví, rovnováhu, štěstí nebo vitalitu.

Sladký život

Čokoládu dostal v životě snad každý z nás. Zkuste se ale zeptat známých, kdo dostal sadu na výrobu vlastní a navíc zdravé, živé čokolády. Čokoládové tvoření přinese do vašeho domova tu správnou atmosféru. Kakaové BIO produkty v kombinaci s kustovnicí a kokosovým nektarem vám umožní tvořit čokoládky, dezerty a jiné dobroty bez omezení. Vaše vánoční cukroví se tak posune na vyšší level.

Čokoládové tvořeníČokoláda je totiž nejen naprosto úžasná, zvedá náladu a chutná snad každému, navíc si dopřejete významné vitamíny, minerály a antioxidanty. Tak neváhejte a oslaďte život sobě nebo někomu jinému.

Fitness nadšenci

Máte v rodině nebo mezi přáteli nadšence do posilování? Máme pro něj ten pravý dárek. Nemusíte stát v obchodu s výživou pro sportovce a strnule hledět do regálu na názvy, kterým nerozumíte. V tomto balíčku totiž váš „kulturista“ dostane vše, co jeho tělo potřebuje.

Aktivita a fitnessJelikož protein je jednou ze základních věcí správného fitness nadšence, obsahuje balení kvalitní 80% protein s kompletním spektrem aminokyselin, Warrior Blend. Svaly porostou jako divé. Součástí tohoto praktického balíčku je medicinální houba Cordyceps, přírodní iontový nápoj Coco Hydro a raw tyčinka z ořechů Vivo Bar. Nezapomnělo se ani na nezbytný vitamín C.

RAW celá rodina

Živá strava je poslední dobou čím dál tím víc populární a získává si nové a nové nadšence. Inspirace pro celou rodinu v podobě knihy plné receptů raw stravy, úžasného spiralizéru, se kterým vykouzlíte zeleninové či ovocné špagety a saláty během chviličky. Obdarovaný si rozbalí také výživné a 100% přírodní doplňkové produkty, které obsahují potřebné látky a dodají skvělou a jedinečnou chuť, nutriční hodnotu a zaženou hlad.

Gurmánská kuchyněTento balíček pro opravdové gurmány obsahuje knihu Škola živé stravy, lahůdkové droždí, konopná semínka, kešu, himalájskou sůl, spiralizér a pytlík na výrobu ořechového mléka.

Další super dárky

Tím nápady ale zdaleka nekončí. Můžete darovat další skvělé dárkové balíčky, díky kterým mohou vaši blízcí získat rovnováhu, štíhlou linii nebo parádní detoxikaci. Přestaňte složitě vymýšlet dárky, které potěší jen na chvilku. Darujte něco, co má smysl a účel. Moře inspirace na kvalitní a zdravé dárky se nachází na www.vitalvibe.eu/.

Pro štíhlou liniiČtěte na Medicínu:

Plísně v těle

Ječmen prospívá zdraví! Zejména mladý.

Dvě tváře cholesterolu

Prevence je základ péče