Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Olivové variace pro Vaše zdraví a krásu

Alchymisté už odedávna pátrali po nesmrtelnosti. Kdyby ale věděli, že staří obyvatelé Řecka na to kápli, ušetřili by si možná spoustu starostí. Pokud je pro Vás Řecko trochu z ruky, máte velké štěstí, protože v Plzni si můžete svůj malý kousek řeckých ostrovů užít také, a to díky společnosti Triaelia.

Že je olivový olej zdraví prospěšný, o tom už asi ví každý, ale málokdo tuší, že by se dal v podstatě nazvat elixírem života. Nejen, že napomáhá našemu tělu vypadat mladě prostřednictvím kosmetiky, jako potravina je až zázračnou prevencí proti několika různým onemocněním. Pomůže Vám s optimálním krevním tlakem, s Vaším cholesterolem, správným metabolismem a dokonce působí preventivně i proti rakovině. Napomáhá funkci vnitřních orgánů a zároveň je skvělým antioxidantem.

Není ale olej jako olej a plzeňská Triaelia se může pyšnit tím nejlepším. Jejich produkty totiž pocházejí z prosluněné Kréty, která je vyhlášená nejkvalitnějším olivovým olejem světa. Nabízejí opravdu širokou škálu produktů z oblasti potravin, ale také spoustu kosmetických přípravků z řady Aphrodite a Oliv aloe. Kdo by nechtěl vypadat jako samotná bohyně lásky a krásy?

Ve vlasových přípravcích se nachází organický extra panenský olivový olej, který dopřeje Vašim vlasům krásu, lesk a především sílu a zdraví. Stejně tak se olivový olej z Kréty dokáže postarat o pleť, která bude vypadat svěže, mladě a to na velmi dlouhou dobu.

Olivový olej

Každá oliva je trochu jiná a stejně tak i olejů můžeme ochutnat více druhů. Pokud nevíte, který byste měli volit, jistě Vás potěší, že ho můžete přijít kdykoliv ochutnat. Nejen olej, ale i spoustu dalších dobrot, které Triaelia nabízí. Olivový olej je lisovaný za studena, a proto si zachovává veškeré vitamíny a účinné látky.

Olivový olej z Kréty

Olivy

Kde to všechno začíná? U oliv samotných. Jejich sběr je velmi náročný, ale vyplatí se. Chutnají báječně, starají se o naše zdraví a v různých úpravách si můžeme pochutnat každý na tom, co máme opravdu rádi. Od jemných přírodních chutí, bylinkových vůní, až k pikantním marinovaným.

Olivová marmeláda

Z oliv se ale nevyrábí pouze tradiční olej a kosmetické výrobky. Nyní máte možnost ochutnat věci, o kterých mnozí z Vás uslyší poprvé. Olivový džem, ale opravdu existuje a je naprosto návykový. Pokud nevěříte, určitě vyzkoušejte. Kdo může říct, že si dal k snídani palačinku s olivami?

Kandované olivy

Kandované olivy

Od sladkého ještě neutečeme, protože kromě marmelády můžeme ochutnat také olivový kompot. Gurmánská kombinace s jogurtem Vás zaručeně potěší, anebo si je můžete vychutnat jednoduše ke kávě, místo českého větrníku jako zdravější obměnu dezertu.

Med

Originální a chutí lahodný a specifický med z Kréty je další z věcí, které by Vám rozhodně neměly uniknout. Zvolit si můžete z kvalitních a voňavých medů od tymiánového až po šalvějový. Když už si dopřát trochu cukru, udělejme to alespoň ve velkém stylu.

Olivová pasta

U sladkých dobrot, ale variabilita této potraviny stále nekončí. Na rozpečenou bagetu, těstoviny nebo opečené brambory je delikátní olivová pasta pravým rájem v ústech. Můžete si vybrat mezi černou či zelenou variantou. Jemné bylinky a extra panenský olivový olej ve spojení s hladkou pastou z ručně sbíraných oliv Vás jednoduše okouzlí.

Olivová pasta

Ovšem široká škála produktů Vám nabídne mnohem víc. Stačí se jen dostavit do Plzně, anebo se jednoduše z pohodlí domova podívat na www.triaelia.cz, kde najdete nejen zmiňované dobroty, ale také kompletní olivovou péči o Vaše tělo, pleť a vlasy. Dopřejme si krásu a dlouhověkost, když si u toho navíc můžeme i pochutnat.

O produkty firmy triaelia si můžete od 10.7. 2015 dokonce i zasoutěžit. Ve hře bude to nejlepší z Kréty v podobě kosmetiky.Čtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Babské rady proti nespavosti

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Babské rady na akné

8 dobrých důvodů, proč pít vodu s citronem